Обрати сторінку

Що потрібно працівнику, який займається захистом дітей, щоб його робота була ефективною та результативною в умовах війни?

Забезпечення захисту дітей в умовах гуманітарної кризи є пріоритетом для міжнародних та вітчизняних організацій. На тлі непередбачених криз, конфліктів та природних лих, які виникають, а також у зв’язку з війною в Україні, захист дітей є першочерговим завданням для цілого ряду фахівців.

Ми запрошуємо вас пройти новий курс на навчальній онлайн-платформі BeProfi“Мінімальні стандарти захисту дітей у гуманітарній діяльності”.

Онлайн-курс детально розглядає специфіку гуманітарних криз та їхній вплив на дітей та наявні знання з досвіду фахівців із захисту дітей у всьому світі, забезпечуючи учасників глибоким розумінням контексту, у якому вони працюють та надає практичні інструменти необхідні для реалізації мінімальних стандартів захисту дітей у гуманітарних проєктах. Зміст курсу розроблений відповідно до найновіших міжнародних стандартів та рекомендацій.

Які компетентності ви розвинете під час проходження курсу?

✅ Здатність здійснювати захист дітей, керуючись основними принципами та стандартами гуманітарної діяльності.
✅ Здатність координувати дії для захисту дітей під час гуманітарної кризи.
✅ Здатність здійснювати захист дітей від фізичного, психологічного та сексуального насильства відповідно до стандартів гуманітарної діяльності.
✅ Здатність надавати першу психологічну допомогу.
✅ Здатність документувати процес ведення випадку.

Не пропустіть можливість здобути необхідні знання та зробити свій внесок у захист найцінніших членів суспільства – дітей!

Проходьте курс за посиланням: https://beprofi.org/training-courses/course/minimaljni-standarti-zahistu-ditei-u-gumanitarnii-diyaljnosti