Обрати сторінку

ПОРТФОЛІО НАШИХ ПРОЄКТІВ


 

ПРОЄКТ “ДИТИНСТВО БЕЗ НАСИЛЬСТВА”

Метою проекту є підвищення рівня ефективності виявлення випадків насильства через забезпечення працівників медичної сфери необхідними для цього компетенціями. 

ПРОЄКТ “ЗАХИСТ ДИТИНИ ВІД СЕКСУАЛЬНОЇ ЕКСПЛУАТАЦІЇ, ТОРГІВЛІ ТА НАСИЛЬСТВА”

Метою проєкту є дотримання прав та інтересів дитини та її захисту від сексуальної експлуатації, торгівлі та насильства засобами навчання спеціалістів.

ПРОЄКТ “РОЗВИТОК СПРОМОЖНОСТІ ОБЛАСНИХ ЦСС ХАРКІВСЬКОЇ, ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ, ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ”

Метою проєкту є підвищення спроможності обласних центрів соціальних служб (ЦСС) Харківської, Дніпропетровської, Запорізької областей для впровадження ефективної системи навчання для розвитку професійних компетентностей працівників соціальної сфери, які надають соціальні послуги населенню.

ПРОЄКТ “РОЗВИТОК ПРОГРАМИ “ВПЕВНЕНИЙ СТАРТ” ДЛЯ ДОСЯГНЕННЯ БЕЗПЕКИ ТА БЛАГОПОЛУЧЧЯ СІМЕЙ З ДІТЬМИ ВІД 0 ДО 3(6*) РОКІВ В ГРОМАДІ”

Мета проєкту: розвиток, впровадження та поширення програми “Впевнений старт” в центрах з метою надання соціальних послуг з підтримки сімей з дітьми віком від 0 до 3 (6) років, що перебувають у складних життєвих обставинах або у кризі для гарантування безпеки, благополуччя дітей та забезпечення їх розвитку