Обрати сторінку

навчальна онлайн-платформа beprofi

Oлег шелашський

Директор МГО “Міжнародний Центр Розвитку і Лідерства”

Наша місія – підвищення компетентності працівників та розвиток спроможності організацій сфери захисту прав дитини для забезпечення безпеки, стабільності та благополуччя дітей у сім’ях.

За час повномасштабного вторгнення у населення зросла потреба у соціальних послугах. Працівники повинні бути компетеними, а організації спроможними допомагати клієнтам, а особливо сім’ям з дітьми. Тому потрібно підвищувати спроможність організацій і спеціалістів. 

Доступність навчання для працівників різна – ті хто працюють у великих містах мають більше можливостей навчатися, ніж ті хто живуть і працюють в маленьких містах чи селах. Навчальна онлайн-платформа BeProfi –  це наша відповідь на потребу спеціалістів у доступному професійному навчанні.

Всі необхідні компетенності для ефективної роботи – на одній платформі.

Для кого платформа?

Для соціальних працівників, психологів, волонтерів, прийомних батьків, керівників та лідерів державних і громадських організацій, посадових осіб місцевого самоврядування, працівників місцевих органів виконавчої влади.

Наша місія

Ми підвищуємо компетентність працівників та розвиваємо спроможність організацій сфери захисту прав дитини для забезпечення безпеки, стабільності та благополуччя дітей у сім’ях.

U

Наше бачення

Одна платформа – десятки онлайн-курсів – сотні компетентностей – тисячі компетентних спеціалістів – мільйони щасливих сімей з дітьми.

Чому саме BeProfi?

Понад 16 років ми навчаємо фахівців надавати кращі послуги сім’ям з дітьми у громадах. Ми працюємо у компетентнісному підході, згідно кращих практик та досліджень, розвиваємо систему навчання, враховуємо особливості навчання дорослих – забезпечуємо ефективне навчання і впливаємо на зміну практики фахівців. Навчальна онлайн-платформа BeProfi – це простір, де фахівець може отримати та розвинути компетенції під час онлайн-навчання та одразу застосувати їх на робочому місці

=

Безкоштовний доступ до онлайн-курсів

Наразі платформа пропонує навчання за 5-ма онлайн-курсами, що охоплюють низку важливих тем у сфері соціальної роботи. Онлайн-курси постійно оновлються.

=

Гнучкість і доступність

Навчання на платформі  дозволяє користувачам отримувати доступ до курсів у зручний для них час та проходити матеріал у власному темпі, не залишаючи робоче місце.

=

Різноманітне наповнення курсів

Наші онлайн-курси скаладються з відео-уроків, практичних завдань, тестів, інфографік, роздаткових матеріалів, словників та інших додаткових матеріалів, які ви можете використовувати у своїй роботі

=

Оцінка потреб у навчанні

Ви можете  пройти тест на визначення потреб у навчанні і визначити компетентності які треба розвивати, та курси, які варто обрати

=

Сертифікат

Після завершення онлайн-курсу ви отримаєте автоматично згенерований сертифікат

Ми впроваджуємо доступне та ефективне навчання, тому що…

ми оцінюємо потреби у навчанні

спеціалісти відслідковують свій прогрес навчання та розвиток компетентностей

спеціалісти визначають, які компетентності їм необхідно розвинути

керівники можуть бачити прогрес навчання своїх працівників

Онлайн-курси, доступні на платформі BeProfi

Мобілізація ресурсів громади

Цей курс покликаний надати учасникам необхідні знання, які допоможуть їм стати успішними керівниками та лідерами у сфері соціальних послуг. Після завершення курсу ви будете володіти ефективними методами управління внутрішніми процесами в громаді, організації та її співробітниками, зможете ефективно використовувати наявні ресурси та розробляти стратегії для вирішення соціальних проблем у вашій громаді.

Впевнений старт: робота в центрах з сімʼями з дітьми

Підтримка сімей, що виховують дітей віком до 3 (6) років – це пряма профілактика розміщення дітей в інтернатні заклади. Саме на це направлена програма “Впевнений старт”, що вже більше 17 років реалізується в Європі та довела свою ефективність в роботі із підтримки сімей, що виховують маленьких дітей. ​​​Мета курсу – сформувати та розвинути професійні компетентності фахівців, які надають підтримку дітям віком від 0 до 3 років, що живуть в сім’ях груп ризику або сім’ях, що перебувають у складних життєвих обставинах, підвищення батьківського потенціалу, налагодження міждисциплінарної взаємодії між суб’єктами в громаді для забезпечення найкращих інтересів кожної дитини.

Від ризику до стійкості: робота з сім'ями, які переживають кризу

Безпека, благополуччя та стабільність для дитини є першочергово важливими. Тому фахівців з роботи з дітьми і сім’ями важливо навчити  визначати сім’ї, в яких діти наражаються на ризик заподіяння їм шкоди чи травми внаслідок дій чи бездіяльності з боку їхніх батьків чи опікунів. Цей курс формує розуміння причин, виникнення кризи в сім’ї, різниці між кризою і складними життєвими обставинами та допомагає визначити можливості підтримки сімей відповідно до їх потреб.

Травма, прив'язаність, дисципліна: ключові аспекти допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування

Кожен, хто торкається до життя дитини, яка не має чи не мала батьківської любові, повинен розуміти її травматичний досвід та його вплив на розвиток дитини, формування її прив’язаності та поведінки. Цей курс створений для того, щоб сформувати та розвинути у фахівців сфери захисту прав дитини, прийомних батьків, служителів церков та волонтерів професійні компетентності, необхідні у роботі та взаємодії з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування. 

Безпека і благополуччя дітей у громаді

Мета цього курсу – підвищення компетентності з розвитку спроможності громад, відповідальних за безпеку та благополуччя дітей, та з впровадження найкращих практик у роботі з сім’ями та дітьми шляхом розвитку якісних послуг для сімей і дітей через навчання концептуальним засадам забезпечення безпеки і благополуччя дітей у громаді через зміцнення їхніх первинних сімей, розвитку програм підтримки сімей, розвиток сімейних форм виховання дітей, які не можуть проживати у своїх біологічних сім’ях, впровадження практики підготовки дітей до самостійного життя, залучення дітей до участі у прийнятті рішень, які впливають на їхнє життя.

Основні питання та відповіді

ХТО СТВОРИВ ПЛАТФОРМУ?

Команда МГО “Міжнародний центр розвитку і лідерства”. Навчаємося і навчаємо, аби поруч з кожною дитиною був компетентний дорослий!

ХТО розробляє онлайн-курси?

Для вас працює команда методологів, науковців, експертів, тренерів, практиків у сфері захисту прав дитини.

Яка вартість онлайн-курсів?

Проходження онлайн-курсів безкоштовне. Знання та вміння, які ви отримаєте – безцінні!

Як ми турбуємося про вас?

Враховуємо ваш стиль навчання, показуємо розвиток ваших компетентностей. Технічна підтримка завжди поруч і готовіа допомогти вам.

Яка вартість онлайн-курсів?

Проходження онлайн-курсів безкоштовне. Знання та вміння, які ти отримаєш – безцінні!

Як ми турбуємося про вас?

Враховуємо ваш стиль навчання, показуємо розвиток ваших компетентностей. Технічна підтримка завжди поруч і готовіа допомогти вам.

Як довго проходити онлайн-курси?

Усе залежить від вашого темпу, рівня навантаження, сил та ресурсів

Що потрібно для навчання?

Будь-який зручний для вас гаджет, стабільний інтернет, папір, ручка та склянка води

Як правильно обрати онлайн-курс?

Ви можете пройти тест на оцінку потреб у навчанні, і платформа підбере потрібні вам курси 

За яких умов я отримаю сертифікат?

Складіть пре-тест, пройдіть всі модулі навчання, виконайте практичні завдання, складіть пост-тест на 80% та отримайте автоматично згенерований сертифікат

Як проходить навчання на платформі?

реєструйтеся на платформі

зареєструйтеся на платформі, щоб мати доступ до онлайн-курсів

оцінюйте потреби у навчанні

визначайте компетентності, які необхідно розвити

обирайте онлайн-курс

дивіться курси, які платформа рекомендує пройти в першу чергу

складайте пре-тест

зафіксуйте рівень знань до проходження онлайн-курсу

проходьте онлайн-курс

взаємодійте з відео, інфографіками і текстами, виконуйте практичні завдання та проходьте тести, аби перейти на наступний модуль

долучайтеся до групового навчання

окрім онлайн-курсу, ви можете долучитись до навчання з групою та тренерами

відслідковуйте ваш прогрес у навчанні

дивіться, як формуються компетентності самі або з вашим керівником

складайте пост-тест

зафіксуйте рівень зміни знань після проходження онлайн-курсу

отримуйте сертифікат

завантажуйте автоматично згенерований сертифікат

оцінюйте вплив навчання

через три місяці – оцініть, як навчання вплинуло на вашу роботу

ЗНАй. ВМІй. БУдь PROFI!