Обрати сторінку

НАША КОМАНДА

 • Олег Шелашський
 • Оксана Михайловська
 • Вікторія Миколаєнко
 • Наталія Голякова
 • Наталія Хмель
 • Юлія Вахно
 • Валерія Качан
 • Надія Свириденко
 • Марія Гадзевич
 • Ольга Байдарова
 • В'ячеслав Федченков
 • Олег Шелашський

  Олег Шелашський

  Директор

  Здійснюю загальне керівництво організацією, займаюсь пошуком ресурсів, комунікацією з основними донорами та партнерами.

  Я закінчив магістратуру за спеціальністю "інформаційні системи в менеджменті" Київського національного економічного університету.

  Два роки був радником у проєкті сімейного виховання як батько тимчасової прийомної сім'ї. З 2009 року — батько-усиновлювач. В МЦРЛ працюю з 2007 року. Постійно беру участь в міжнародних конференціях та інших заходах у якості спікера, ведучого семінарів, пленарних дискусій тощо (США, Іспанія, Таїланд).

  Моє життєве кредо: "Не чекай можливостей, створюй їх сам!"

  E-mail: oleg@ildcua.org

 • Оксана Михайловська

  Оксана Михайловська

  Операційна директорка

  Управляю процесами в організації, розвиваю спроможність нашої команди для досягнення стратегічних цілей.

  Я магістерка соціальної роботи. Маю понад 12 років досвіду роботи у соціальній сфері. 7 років працювала в центрі соціально-психологічної реабілітації дітей, які пережили насилля, їх біологічними батьками та прийомними батьками/усиновлювачами.

  Також маю досвід викладацької діяльності на кафедрі соціальної роботи КНУ Шевченка. Більше 10 років тренерського досвіду та 8 років управлінського досвіду у громадському секторі дає мені можливість проводити компетентнісні тренінги та фасилітативні сесії для соціальних працівників, тренерів, управлінців.

  Пишу наукові статті - деякими з них ви можете ознайомитися тут.

  Моє життєве кредо: "Жодна дитина не повинна бути самотньою. Кожен спеціаліст має бути компетентним, а організація - спроможною робити те, що прагне. Кожна людина заслуговує на гарне ставлення і підтримку. Кожен має потенціал до змін і розвитку"

  E-mail: oksana@ildcua.org

 • Вікторія Миколаєнко

  Вікторія Миколаєнко

  Тренінг-директорка

  Управляю організацією навчання, в які входять такі процеси, як підготовка та проведення навчання, розробка змісту, комунікація з експертами, моніторинг та оцінка ефективності навчання за програмами.

  Я магістерка соціальної роботи ВМУРоЛ "Україна". З 2012 працюю над розробками тренінгових програм та навчальних матеріалів. В планах моєї подальшої роботи в МЦРЛ – поглиблена робота із фахівцями та експертами у сфері захисту дітей для максимально ефективного використання у їх практичній діяльності найкращих практик у відповідності до українських реалій.

  Моє життєве кредо: "Все в наших руках, тому їх не можна опускати. Зміни на краще можливі"

  E-mail: victory@ildcua.org

 • Наталія Голякова

  Наталія Голякова

  Менеджерка проєктів

  Займаюся координацією дій команди у проєкті та відповідаю за досягнення поставлених цілей.

  У 2016-2020 здобула ступінь бакалавра соціальної педагогіки у Національному педагогічному університеті ім. М.П. Драгоманова. У 2022 році здобула ступінь магістра соціальної педагогіки у Національному університеті ім. Т.Г. Шевченка

  З 2019 року працюю в МГО «МЦРЛ» з метою покращення ефективності роботи працівників сфери захисту прав дітей.

  Останні два роки в МГО «МЦРЛ» є менеджером проєктів які реалізуються з метою подолання наслідків вигорання у спеціалістів, що працюють з постраждалими від війни. А також проєктів, які надають доступну та ефективну можливість навчатися працівникам сфери захисту прав дітей.

  Моє життєве кредо: "Сміливі завжди мають щастя" І. Багряний

  E-mail: manager@ildcua.org

 • Наталія Хмель

  Наталія Хмель

  Методистка відділу розробки навчальних програм

  Займаюся розробкою та адаптацією навчальних програм.

  Я магістерка психології, а також - медіації та вирішення конфліктів. Паралельно з роботою методистки в МЦРЛ працюю психологинею та соціальною педагогинею у школі. Розвиваюся як тренерка - проводжу тренінги як волонтерка у психологічній службі Тернопільського Державного Педагогічного університету ім. В.Гнатюка. А також є лекторкою на курсах підвищення кваліфікації вчителів у Івано-Франківському ІППО.

  З вересня 2018 року я є членкинею ГО “Національної асоціації медіаторів України” та координаторкою "Клубу толерантності" від ГО "Конгрес національних громад України". Пишу наукові статті та розробляю просвітницькі та корекційні заняття для практичних психологів та соціальних педагогів.

  Моє життєве кредо: "Постійно навчатися самій, щоб передавати знання у доступній формі тим, кому важко зрозуміти складні речі"

  E-mail: metodyst@ildcua.org

 • Юлія Вахно

  Юлія Вахно

  Методистка відділу розробки навчальних програм

  Займаюся розробкою та адаптацією навчальних програм.

  Я закінчила бакалаврат з відзнакою за спеціальністю 232 Соціальне забезпечення, продовжую навчання на магістратурі за тією ж спеціальністю в Кам‘янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка.

  За час здобування освіти проходила практику у соціальних установах та здійснювала волонтерську діяльність при Кам‘янець-Подільському міському ЦСССДМ. Пишу наукові статті та беру участь у конференціях.

  Моє життєве кредо: "Любов і робота – ось наріжні камені нашої людяності" Зигмунд Фрейд

  E-mail: methodist2@ildcua.org

 • Валерія Качан

  Валерія Качан

  Тренінг-менеджерка

  Я відповідаю та супроводжую процес організації та проведення навчання та активностей: групи підтримки, супервізії, психологічні консультації. Веду комунікацію з тренерами, спікерами, фасилітаторами та учасниками активностей.

  Закінчила бакалаврат за спеціальністю соціальна робота в Києво-Могилянській академії.

  В своїй професійній діяльності маю досвід роботи з дітьми протягом 4 років. Брала участь у всеукраїнському проєкті з розвитку навичок успішного життя для дітей та молоді "Y1317". Мала досвід роботи у ГО "Національна рада дітей та молоді".

  Моє життєве кредо: "Не зациклюйся на поразках, шукай шляхи вирішення. Поскаржитись може кожен" Генрі Форд

  E-mail: training@ildcua.org

 • Надія Свириденко

  Надія Свириденко

  Тренінг-менеджерка

  Я відповідаю та супроводжую процес організації та проведення навчання та активностей: групи підтримки, супервізії, психологічні консультації. Веду комунікацію з тренерами, спікерами, фасилітаторами та учасниками активностей.

  За освітою молодший спеціаліст з діловодства

  Моє життєве кредо: "У людей немає недоліків, є особливості. Почати діяти – це найскладніше, все інше залежить тільки від наполегливості"

  E-mail: webinars@ildcua.org

 • Марія Гадзевич

  Марія Гадзевич

  Контент-менеджерка

  E-mail: pr-manager@ildcua.org

 • Ольга Байдарова

  Ольга Байдарова

  Залучена наукова консультантка

  Я допомагаю МЦРЛ в плануванні й проведенні досліджень, які дозволяють впроваджувати найкращі, науково обґрунтовані практики в сфері захисту прав дітей, підтримки сімей і розвитку громад.

  За освітою я магістерка соціальної роботи КНУ імені Тараса Шевченка, кандидат психологічних наук.

  Понад 11 років працюю у сфері соціальної роботи з дітьми та молоддю та маю більше 10 років викладацької діяльності. Разом з МЦРЛ прагну допомогти якнайбільшій кількості людей, організацій, громад бути спроможними забезпечувати високі стандарти діяльності у сфері захисту прав дітей та підтримки якості їх життя.

  Моє життєве кредо: "Великі зміни під силу навіть найменшим, якщо є мудра підтримка"

  E-mail: baidarovao@gmail.com

 • В'ячеслав Федченков

  В'ячеслав Федченков

  Експерт з аналітики

  З першого дня війни я пішов на війну захищати Україну. Я залишаюся членом команди МЦРЛ, але виконую свою роль на фронті.

  Бакалавр соціальної роботи КНУ Шевченка, маю більше 12 років досвіду роботи з сім'ями, дітьми та молоддю; здійснював супровід освітніх розвиваючих програм та експертну діяльність. В МЦРЛ хочу досягти професійного розвитку в експертній діяльності; а в особистому розвитку - в щирості та ініціативності.

  Моє життєве кредо: "Я знаю лише, що не знаю нічого"

  E-mail: fed4ev@gmail.com