Наша команда

 • Олег Шелашський
 • Дар’я Палатна
 • Оксана Скляр
 • Вікторія Миколаєнко
 • Дарія Лаврент’єва
 • Наталія Граб
 • Альона Гогусь
 • Ольга Волошина
 • В'ячеслав Федченков
 • Ольга Байдарова
 • Олег Шелашський

  Олег Шелашський

  Директор

  Я закінчив магістратуру за спеціальністю «інформаційні системи в менеджменті» Київського національного економічного університету.

  Два роки був радником у проекті сімейного виховання як батько тимчасової прийомної сім’ї. З 2009 року — батько-усиновлювач. В МЦРЛ працюю з 2007 року. Постійно беру участь в міжнародних конференціях та інших заходах у якості спікера, ведучого семінарів, пленарних дискусій тощо (Росія, Білорусь, США, Іспанія, Таїланд).

  Моє життєве кредо: «Не чекай можливостей, створюй їх сам!»

 • Дар’я Палатна

  Дар’я Палатна

  Програмна директорка

  За освітою я спеціалістка соціальної роботи, а починаючи з 2018- аспірантка кафедри соціальної реабілітації та соціальної педагогіки КНУ імені Тараса Шевченка. Мій досвід роботи у сфері захисту прав дітей почався у 2009 з роботи соціальним педагогом у центрі допомоги дітям, де я отримала багатий досвід роботи із дітьми-сиротами та дітьми, які пережили травму, сім’ями, які знаходяться у складних життєвих обставинах, усиновлювачами, опікунами, прийомними сім’ями тощо.

  Сьогодні я не лише управляю операційною діяльністю МЦРЛ, а й використовую свій досвід для розвитку інших команд та організацій соціальної сфери. Я вірю, що лише об’єднавши свої зусилля, ми зможемо досягти спільної мети – щасливе та безпечне дитинство для всіх дітей в Україні!

  Моє життєве кредо: «Лише той, хто достатньо божевільний, щоб вірити, що може змінити цей світ, дійсно змінює його»

 • Оксана Скляр

  Оксана Скляр

  Тренінг-директор

  Я магістерка соціальної роботи КНУ імені Тараса Шевченка. Також закінчила Школу екофасилітації та Школу Педагогіки Травми. Більш як 8 років працювала з дітьми, які пережили травму, дітьми-сиротами, дітьми та сім’ями, які потрапили в СЖО. Чотири роки викладала на факультеті психології КНУ імені Тараса Шевченка. З 2012 року займаюся підготовкою спеціалістів сфери захисту прав дітей.

  Являюся тренером, ігротехніком, ведучою груп взаємопідтримки, розробляю авторські програми тренінгів.

  Своєю роботою в МЦРЛ я планую впроваджувати соціальні зміни задля підвищення якості життя дітей в Україні.

  Моє життєве кредо: «Щоб змінити світ на краще, потрібно почати з себе».

 • Вікторія Миколаєнко

  Вікторія Миколаєнко

  Керівниця відділу розробки навчальних програм

  Я магістерка соціальної роботи ВМУРоЛ “Україна”. З 2012 працюю над розробками тренінгових програм та навчальних матеріалів. В планах моєї подальшої роботи в МЦРЛ – поглиблена робота із фахівцями та експертами у сфері захисту дітей для максимально ефективного використання у їх практичній діяльності найкращих практик у відповідності до українських реалій.

  Моє життєве кредо: «Все в наших руках, тому їх не можна опускати. Зміни на краще можливі»

 • Дарія Лаврент’єва

  Дарія Лаврент’єва

  Керівниця проєктів

  Я – магістерка соціальної роботи КНУ ім.Т.Шевченка. Протягом 3 років мала можливість брати участь в розробці та спільній організації грантових проектів Еразмус+ разом із партнерськими молодіжними правозахисними організаціями.

  Маю досвід роботи з дітьми з порушеннями слуху з 2016 року.
  Робота в МЦРЛ для мене – це безупиний розвиток і вдосконалення моїх знань в сфері, взємодія з професіоналами, які надихають.

  Моє життєве кредо: «Всі люди різні і це – нормально. За будь-якою поведінкою лежить потреба, і про це потрібно пам’ятати як у роботі, так і в житті»

 • Наталія Граб

  Наталія Граб

  Асистентка з реалізації проектів

  З 2020 року – бакалавр, спеціальності соціальна робота та соціальна педагогіка НПУ імені М.П.Драгоманова.

  В МЦРЛ допомагаю вдосконалювати, розробляти навчальні програми та реалізовувати проекти, які є важливим внеском у систему захисту прав та інтересів дітей. Вірю, що навіть дрібна річ зроблена з любов’ю заради однієї дитини – здатна змінити весь світ.

  Моє життєве кредо:
  “Сміливі завжди мають щастя”

  (І.Багряний)

 • Альона Гогусь

  Альона Гогусь

  Контент-менеджерка

  Я – спеціалістка соціальної роботи НПУ імені М.П.Драгоманова.

  Майже 2 роки працювала фахівцем із соціальної роботи в одному з ЦСССДМів м. Києва. Маю досвід тренерської роботи з підлітками, волонтерства в декількох громадських організаціях та благодійних фондах. Сьогодні в МЦРЛ я працюю, щоб кожен спеціаліст, тато та мама чи просто пересічний читач стрічки Фейсбук дізнався про нашу діяльність. А також, навіть не відвідуючи тренінги, міг отримати знання, які допоможуть йому бути більш компетентним та професійним.

  Моє життєве кредо: “Якщо ви думаєте, що ви здатні на щось, ви маєте рацію, якщо ви думаєте, що у вас щось не вийде, ви теж маєте рацію”

 • Ольга Волошина

  Ольга Волошина

  Тренінг-менеджерка (стажерка)

  Я – магістерка менеджменту Луганського Національного Університету ім. Тараса Шевченко. Маю 7 років досвіду роботи в клієнтському сервісі, 100+ годин теорії та практики на тренінгах з психології та комунікацій. Також я мама прекрасного хлопчика, і він для мене – цілий всесвіт.

  Своєю роботою в МЦРЛ я хочу змінити на краще майбутнє дітей в Україні. Всі діти заслуговують жити в безпеці та любові.

  Моє життєве кредо: «Шлях у тисячу миль починається з першого кроку».

 • В'ячеслав Федченков

  В'ячеслав Федченков

  Менеджер з фандрайзингу та аналітики МЦРЛ

  Бакалавр соціальної роботи КНУ Шевченка, маю 12 років досвіду роботи з сім’ями, дітьми та молоддю; здійснював супровід освітніх розвиваючих програм та експертну діяльність. В МЦРЛ хочу досягти професійного розвитку в експертній діяльності; а в особистому розвитку – в щирості та ініціативності.

  Моє життєве кредо: «Я знаю лише, що не знаю нічого»

 • Ольга Байдарова

  Ольга Байдарова

  Залучена наукова консультантка

  За освітою я магістерка соціальної роботи КНУ імені Тараса Шевченка, кандидат психологічних наук.

  Понад 10 років працюю у сфері соціальної роботи з дітьми та молоддю та маю 9 років викладацької діяльності. Разом з МЦРЛ прагну допомогти якнайбільшій кількості людей, організацій, громад бути спроможними забезпечувати високі стандарти діяльності у сфері захисту прав дітей та підтримки якості їх життя.

  Моє життєве кредо: «Великі зміни під силу навіть найменшим, якщо є мудра підтримка»