Обрати сторінку

Наша команда

 • Олег Шелашський
 • Оксана Михайловська
 • Вікторія Миколаєнко
 • Наталія Голякова
 • Анна Дробот
 • Наталія Хмель
 • Валерія Качан
 • Ольга Байдарова
 • В'ячеслав Федченков
 • Олег Шелашський

  Олег Шелашський

  Директор

  Я закінчив магістратуру за спеціальністю «інформаційні системи в менеджменті» Київського національного економічного університету.

  Два роки був радником у проекті сімейного виховання як батько тимчасової прийомної сім’ї. З 2009 року — батько-усиновлювач. В МЦРЛ працюю з 2007 року. Постійно беру участь в міжнародних конференціях та інших заходах у якості спікера, ведучого семінарів, пленарних дискусій тощо (США, Іспанія, Таїланд).

  Моє життєве кредо: «Не чекай можливостей, створюй їх сам!»

 • Оксана Михайловська

  Оксана Михайловська

  Операційна директорка

  магістерка соціальної роботи

  12 років роботи у соціальній сфері

  7 років роботи в центрі соціально-психологічної реабілітації дітей, які пережили насилля, їх біологічними батьками та прийомними батьками/усиновлювачами

  4 роки викладацької роботи на кафедрі соціальної роботи КНУ Шевченка

  10 років тренерського досвіду

  8 років управлінського досвіду у громадському секторі

  має досвід проведення компетентнісних тренінгів та фасилітативних сесій для соціальних працівників, тренерів, управлінців

  експертка у проджект-менеджменті

  авторка 9 наукових статей

  Моє життєве кредо: «Жодна дитина не повинна бути самотньою.
  Кожен спеціаліст має бути компетентним, а організація – спроможною робити те, що прагне.
  Кожна людина заслуговує на гарне ставлення і підтримку.
  Кожен має потенціал до змін і розвитку»

  Електронна пошта: oksana@ildcua.org

 • Вікторія Миколаєнко

  Вікторія Миколаєнко

  Тренінг-директорка

  Я магістерка соціальної роботи ВМУРоЛ “Україна”. З 2012 працюю над розробками тренінгових програм та навчальних матеріалів. В планах моєї подальшої роботи в МЦРЛ – поглиблена робота із фахівцями та експертами у сфері захисту дітей для максимально ефективного використання у їх практичній діяльності найкращих практик у відповідності до українських реалій.

  Моє життєве кредо: «Все в наших руках, тому їх не можна опускати. Зміни на краще можливі»

 • Наталія Голякова

  Наталія Голякова

  Тренінг-менеджерка

  З 2020 року – бакалавр, спеціальності соціальна робота та соціальна педагогіка НПУ імені М.П.Драгоманова.

  В МЦРЛ допомагаю вдосконалювати, розробляти навчальні програми та реалізовувати проєкти, які є важливим внеском у систему захисту прав та інтересів дітей. Вірю, що навіть дрібна річ зроблена з любов’ю заради однієї дитини – здатна змінити весь світ.

  Моє життєве кредо:
  “Сміливі завжди мають щастя”

  (І.Багряний)

 • Анна Дробот

  Анна Дробот

  Менеджерка з комунікацій

  Магістерка соціальної роботи. Брала участь у соціальному проєкті Helpific (соціальна інклюзія людей з інвалідністю на розробленій онлайн-платформі. Провела десятки уроків для школярів (1-11 класів). Провела навчання по веденню фейсбук-сторінки працівникам ОЦСС та громадських організацій. Провела більше 15 інтерв’ю (з працівниками громадських організацій, викладачами університету, тренерами). Написала більше 500 публікацій на Фейсбук-сторінці МГО “МЦРЛ” (більше 4000 перепостів та 8000 лайків під постами).

  Моя життєве кредо: «Соціальна робота має бути престижною та затребуваною. Своєю діяльністю в МЦРЛ я прагну показувати, що діяльність соціального працівника у сфері захисту прав дітей може бути не лише важливою, але і стильною, сучасною, актуальною, потрібною»

 • Наталія Хмель

  Наталія Хмель

  Методистка

  Практична психологиня та соціальна педагогиня, магістерка психології, магістерка медіації та вирішення конфліктів, тренерка-волонтер у психологічній службі Тернопільського Державного Педагогічного університету ім. В.Гнатюка. Лекторка на курсах підвищення кваліфікації вчителів у Івано-Франківському ІППО, психологиня у Центрі “Довіра” для ін’єкційних споживачів наркотичних речовин”, тренерка у міжнародному міжетнічному таборі для дітей та підлітків «Джерела толерантності».

  З вересня 2018 року член ГО “Національної асоціації медіаторів України” підприємиця, Координаторка «Клуб толерантності» від ГО «Конгрес національних громад України». Авторка розробок просвітницьких та корекційних занять для практичних психологів та соціальних педагогів. Призерка обласного конкурсу професійної майстерності практичних психологів і соціальних педагогів « Кращий за професією». Призерка конкурсу корекційних програм «Нові технології у Новій школі» з програмою «Крокуємо до порозуміння». Авторка наукових статей, тренерка і фасилітаторка.

  Дружина та мама двох дітей. Фантазерка, мрійниця і креативниця.

  Моє життєве кредо: «Постійно навчатися самій, щоб передавати знання у доступній формі тим, кому важко зрозуміти складні речі»

 • Валерія Качан

  Валерія Качан

  Асистентка проєктів

  Я навчаюсь на 3 курсі спеціальності соціальна робота в Києво-Могилянській академії.

  В своїй професійній діяльності маю досвід роботи з дітьми протягом 4 років. Брала участь у всеукраїнському проєкті з розвитку навичок успішного життя для дітей та молоді ‘’Y1317’’. Наразі вже рік проходжу практику у ГО ‘’Національна рада дітей та молоді’’.

  Моє життєве кредо: «Не зациклюйся на поразках, шукай шляхи вирішення. Поскаржитись може кожен (Генрі Форд)»

 • Ольга Байдарова

  Ольга Байдарова

  Залучена наукова консультантка

  За освітою я магістерка соціальної роботи КНУ імені Тараса Шевченка, кандидат психологічних наук.

  Понад 10 років працюю у сфері соціальної роботи з дітьми та молоддю та маю 9 років викладацької діяльності. Разом з МЦРЛ прагну допомогти якнайбільшій кількості людей, організацій, громад бути спроможними забезпечувати високі стандарти діяльності у сфері захисту прав дітей та підтримки якості їх життя.

  Моє життєве кредо: «Великі зміни під силу навіть найменшим, якщо є мудра підтримка»

 • В'ячеслав Федченков

  В'ячеслав Федченков

  Експерт з аналітики

  Бакалавр соціальної роботи КНУ Шевченка, маю 12 років досвіду роботи з сім’ями, дітьми та молоддю; здійснював супровід освітніх розвиваючих програм та експертну діяльність. В МЦРЛ хочу досягти професійного розвитку в експертній діяльності; а в особистому розвитку – в щирості та ініціативності.

  Моє життєве кредо: «Я знаю лише, що не знаю нічого»