Обрати сторінку

НАША КОМАНДА

 • Олег Шелашський
 • Оксана Михайловська
 • Вікторія Миколаєнко
 • Юлія Оляницька
 • Валерія Качан
 • Анастасія Царик
 • Наталія Хмель
 • Анна Дробот
 • Ольга Байдарова
 • В'ячеслав Федченков
 • Олег Шелашський

  Олег Шелашський

  Директор

  Здійснюю загальне керівництво організацією, займаюсь пошуком ресурсів, комунікацією з основними донорами та партнерами.

  Я закінчив магістратуру за спеціальністю “інформаційні системи в менеджменті” Київського національного економічного університету.

  Два роки був радником у проєкті сімейного виховання як батько тимчасової прийомної сім’ї. З 2009 року — батько-усиновлювач. В МЦРЛ працюю з 2007 року. Постійно беру участь в міжнародних конференціях та інших заходах у якості спікера, ведучого семінарів, пленарних дискусій тощо (США, Іспанія, Таїланд).

  Моє життєве кредо: “Не чекай можливостей, створюй їх сам!”

  E-mail: oleg@ildcua.org

 • Оксана Михайловська

  Оксана Михайловська

  Операційна директорка

  Управляю процесами в організації, розвиваю спроможність нашої команди для досягнення стратегічних цілей.

  Я магістерка соціальної роботи. Маю понад 12 років досвіду роботи у соціальній сфері. 7 років працювала в центрі соціально-психологічної реабілітації дітей, які пережили насилля, їх біологічними батьками та прийомними батьками/усиновлювачами.

  Також маю досвід викладацької діяльності на кафедрі соціальної роботи КНУ Шевченка. Більше 10 років тренерського досвіду та 8 років управлінського досвіду у громадському секторі дає мені можливість проводити компетентнісні тренінги та фасилітативні сесії для соціальних працівників, тренерів, управлінців.

  Пишу наукові статті – деякими з них ви можете ознайомитися тут.

  Моє життєве кредо: “Жодна дитина не повинна бути самотньою.
  Кожен спеціаліст має бути компетентним, а організація – спроможною робити те, що прагне.
  Кожна людина заслуговує на гарне ставлення і підтримку.
  Кожен має потенціал до змін і розвитку”

  E-mail: oksana@ildcua.org

 • Вікторія Миколаєнко

  Вікторія Миколаєнко

  Тренінг-директорка

  Управляю організацією навчання, в які входять такі процеси, як підготовка та проведення навчання, розробка змісту, комунікація з експертами, моніторинг та оцінка ефективності навчання за програмами.

  Я магістерка соціальної роботи ВМУРоЛ “Україна”. З 2012 працюю над розробками тренінгових програм та навчальних матеріалів. В планах моєї подальшої роботи в МЦРЛ – поглиблена робота із фахівцями та експертами у сфері захисту дітей для максимально ефективного використання у їх практичній діяльності найкращих практик у відповідності до українських реалій.

  Моє життєве кредо: “Все в наших руках, тому їх не можна опускати. Зміни на краще можливі”

  E-mail: victory@ildcua.org

 • Юлія Оляницька

  Юлія Оляницька

  Менеджерка з проєктів

  Я займаюсь управлінням та супроводом проєктної діяльності організації.

  За освітою я магістерка соціальної роботи КНУ імені Тараса Шевченка.

  Маю близько 6 років роботи в соціальній сфері, а саме в організації, що займається покращенням якості життя літніх людей в Україні. Проводила освітні заняття для соціальних педагогів з теми “інформування про деменцію”, організовувала конференції та тренінги. Під час війни пройшла навчання в МГО “МЦРЛ” та протягом 3-х місяців проводила групу підтримки для жінок, що були змушені поїхати з дітьми за кордон.

  Моє життєве кредо: “Щаслива мама – щаслива дитина!”

  E-mail: project@ildcua.org

 • Валерія Качан

  Валерія Качан

  Тренінг-менеджерка

  Я відповідаю та супроводжую процес організації та проведення навчання та активностей: групи підтримки, супервізії, психологічні консультації. Веду комунікацію з тренерами, спікерами, фасилітаторами та учасниками активностей.

  Наразі навчаюсь на 4 курсі спеціальності соціальна робота в Києво-Могилянській академії.

  В своїй професійній діяльності маю досвід роботи з дітьми протягом 4 років. Брала участь у всеукраїнському проєкті з розвитку навичок успішного життя для дітей та молоді “Y1317”. Наразі вже більше року проходжу практику у ГО “Національна рада дітей та молоді”.

  Моє життєве кредо: “Не зациклюйся на поразках, шукай шляхи вирішення. Поскаржитись може кожен (Генрі Форд)”

  E-mail: training@ildcua.org

 • Анастасія Царик

  Анастасія Царик

  Тренінг-менеджерка

  Я відповідаю за створення комфортних умов для всіх суб’єктів навчання, організацію та його технічний супровід. Також, залучена в процес ведення груп підтримки та супервізій.

  Навчаюсь в двох університетах, а саме: КНУ ім. Тараса Шевченка на 4 курсі бакалаврату спеціальності “соціальна робота” та 3 курсі навчання у Вищій школі лінгвістичній (м. Ченстохова, Польща) на спеціальності “робота з дезадаптованими та превенція узалежнень”.
  Маю досвід роботи в сфері захисту прав дітей протягом 1 року та психологічного консультування молоді.

  Моя життєве кредо: “Не варто боятися відповідальності, а варто ставати активними творцями змін у суспільстві.”

  E-mail: webinars@ildcua.org

 • Наталія Хмель

  Наталія Хмель

  Методистка

  Займаюся розробкою та адаптацією навчальних програм.

  Я магістерка психології, а також – медіації та вирішення конфліктів. Паралельно з роботою методистки в МЦРЛ працюю психологинею та соціальною педагогинею у школі. Розвиваюся як тренерка – проводжу тренінги як волонтерка у психологічній службі Тернопільського Державного Педагогічного університету ім. В.Гнатюка. А також є лекторкою на курсах підвищення кваліфікації вчителів у Івано-Франківському ІППО.

  З вересня 2018 року я є членкинею ГО “Національної асоціації медіаторів України” та координаторкою “Клубу толерантності” від ГО “Конгрес національних громад України”. Пишу наукові статті та розробляю просвітницькі та корекційні заняття для практичних психологів та соціальних педагогів.

  Моє життєве кредо: “Постійно навчатися самій, щоб передавати знання у доступній формі тим, кому важко зрозуміти складні речі”

  E-mail: metodyst@ildcua.org

 • Анна Дробот

  Анна Дробот

  Менеджерка з комунікацій

  Я займаюся налагодженням комунікацій між організацією та нашою цільовою аудиторією – відповідаю за розвиток наших соціальних мереж та сайту.

  Магістерка соціальної роботи. Була менеджеркою у соціальному проєкті Helpific (соціальна інклюзія людей з інвалідністю на розробленій онлайн-платформі. Провела десятки уроків для школярів (1-11 класів). Провела навчання по веденню Facebook-сторінки працівникам ОЦСС та громадських організацій. Провела більше 15 інтерв’ю (з працівниками громадських організацій, викладачами університету, тренерами). Написала більше 500 публікацій на Фейсбук-сторінці МГО “МЦРЛ” (більше 4000 перепостів та 8000 лайків під постами).

  Моя життєве кредо: “Комунікації – ключ до змін”

  E-mail: pr-manager@ildcua.org

 • Ольга Байдарова

  Ольга Байдарова

  Залучена наукова консультантка

  Я допомагаю МЦРЛ в плануванні й проведенні досліджень, які дозволяють впроваджувати найкращі, науково обґрунтовані практики в сфері захисту прав дітей, підтримки сімей і розвитку громад.

  За освітою я магістерка соціальної роботи КНУ імені Тараса Шевченка, кандидат психологічних наук.

  Понад 11 років працюю у сфері соціальної роботи з дітьми та молоддю та маю більше 10 років викладацької діяльності. Разом з МЦРЛ прагну допомогти якнайбільшій кількості людей, організацій, громад бути спроможними забезпечувати високі стандарти діяльності у сфері захисту прав дітей та підтримки якості їх життя.

  Моє життєве кредо: “Великі зміни під силу навіть найменшим, якщо є мудра підтримка”

  E-mail: baidarovao@gmail.com

 • В'ячеслав Федченков

  В'ячеслав Федченков

  Експерт з аналітики

  З першого дня війни я пішов на війну захищати Україну. Я залишаюся членом команди МЦРЛ, але виконую свою роль на фронті.

  Бакалавр соціальної роботи КНУ Шевченка, маю більше 12 років досвіду роботи з сім’ями, дітьми та молоддю; здійснював супровід освітніх розвиваючих програм та експертну діяльність. В МЦРЛ хочу досягти професійного розвитку в експертній діяльності; а в особистому розвитку – в щирості та ініціативності.

  Моє життєве кредо: “Я знаю лише, що не знаю нічого”

  E-mail: fed4ev@gmail.com