Обрати сторінку

Ведення бойових дій на території України, окупація, складна соціально-економічна ситуація в цілому в країні призводить до погіршення рівня життя громадян та благополуччя сімей, що особливо негативно впливає на найбільш беззахисних – дітей.

Ми не можемо чекати, коли налагодиться системна робота держави, адже люди, які пережили стрес, потребують допомоги тут і зараз.

Наш менеджер з розвитку Ольга Байдарова пройшла тренінг, що був спрямований на підготовку до впровадження навчальних курсів про підхід резилієнс у вищій школі.

Резилієнс – це простий, зрозумілий та доступний підхід, який вже можна використовувати в громадах та який допоможе уникнути глибокої травматизації людей, які потрапили в загрозливі або екстремальні умови.

Наразі ми працюємо над включенням даного підходу в нашу базову тренінгову програму для громад і будемо інформувати вас стосовно його особливостей.

В більшості випадків при надзвичайній ситуації порушуються права людини, особливо під час конфліктів.

Ми хочемо наголосити, що саме в наших силах, в силах кожної людини допомогти та захистити права тих, хто постраждав найбільше.


Підхід резилієнс можна використовувати в громадах задля допомоги людям, які потрапили в загрозливі або екстремальні умови.