Обрати сторінку

У рамках проекту «Практики змін» відбулося дві зустрічі, які були присвячені темі «Казкотерапія як практика змін» (5 грудня 2015 року та 30 січня 2016 року). До першої зустрічі була проявлена висока зацікавленість темою, і вона зібрала багатьох спеціалістів, які працюють у соціальній сфері та орієнтовані на використання елементів казкотерапії у своїй професійній діяльності. Разом з ними ми прагнули у ході зустрічі з носієм практики Наталею Пашко розібратись у тому, що ж таке справжня казкотерапія та як не допустити дилетантства і профанації у використанні цієї привабливої практики. Саме тому наш запрошений спеціаліст багато уваги приділяла питанням етики та екологічності роботи.

Усвідомлюючи, що така короткотривала зустріч не здатна дати відповіді на усі питання, не може забезпечити необхідний рівень розуміння особливостей творення змін із застосуванням казкотерапії, ми прийняли рішення провести другу зустріч в рамках заданої теми для тих самих учасників. У ході цієї зустрічі учасники мали можливість:

  • поглибити свої знання щодо використання казкотерапії у практиці соціально-психологічної допомоги і підтримки;
  • поділитися своїм власним досвідом використання технік казкотерапії;
  • звернутися із своїми запитаннями до носія практики – кваліфікованого і досвідченого спеціаліста;
  • отримати зворотній зв’язок та рекомендації щодо ефективного впровадження даної практики.

Ця зустріч об’єднала найбільш зацікавлених у тому, щоб розвиватись професійно у напрямі застосування практики казкотерапії у своїй професійній діяльності. Ми з приємністю відзначаємо інтерес до цієї практики і серйозність у підході до її використання нашими учасниками. Показна простота методу приваблює, сила і прицільність впливу зачаровує, але усе ж тверезий погляд та почуття відповідальності перемагають. Дякуємо усім нашим практикам, насамперед Наталі Пашко, яка представляла свій досвід на розгляд на нашому Майданчику, за посилення здатності бути якомога більше свідомими у творенні змін!

У якості перспективи ми розглядаємо відкриття Школи практик змін, яка якраз і допоможе її слухачам бути більш свідомими, як у виборі методів і технологій професійної діяльності, так і у самому процесі оволодіння новими практиками. Уже зовсім скоро відкриття, тож стежте за нашими анонсами. Розвивайтесь разом з нами – продовження буде!