В суботу, 20 червня 2015 року, відбулася зустріч тренерів для християнських громад. Ми завжди раді зібрати разом тренерів для обговорення важливих питань та щоб навчатися разом. Цього разу ми мали честь запросити особливого гостя та спікера Девіда Літтл. Девід та його дружина Колін проживають у США. Вони всиновили двох 13-річних дівчаток з Росії у 2007 році. Вже більше 5 років Девід та Колін проводять щотижневі зустрічі для прийомних батьків та усиновлювачів у своєму місті, а зараз і тренінги для батьків в містах України. Девід розповів нашим тренерам про важливість побудови довіри та розвитку почуття цінності у дітей, які пережили травми та надав практичні інструменти для цього. Ми вдячні Девіду за його час, щирість, відвертіcть та за те, що він поділився з учасниками не лише своїми знаннями, але й своїм серцем, життям, досвідом!
Останні публікації
- Проведено тренінг “Ефективне управління професійним розвитком працівника” для фахівців Координаційного центру з надання правничої допомоги
- Онлайн-навчання для лідерів християнських громад та служінь для ефективної роботи з громадою!
- Новий онлайн-курс на платформі BeProfi!
- МГО “МЦРЛ” долучились до організації конференції Християнської платформи Східної Європи “CPOE Conference 2024”
- Новий безкоштовний онлайн-курс на навчальній платформі BeProfi!