Обрати сторінку

Дорогі наші друзі!

2014 рік був складним для кожного: трапилось багато подій, на які ми не очікували. Але разом з тим, цей рік був по-своєму добрим, надзвичайно плідним і приніс чимало щасливих хвилин.

У 2014 році МЦРЛ провів 158 днів тренінгів, на яких пройшли навчання 1998 чоловік по всій Україні.

МЦРЛ реалізував 2 важливих та актуальних проекти.

В рамках проекту “Сезон саморозвитку: навчайся сам – допомагай іншим”, було проведено 27 навчальних заходів, які відвідали більше 500 людей.

Завдяки проекту “Підготовка тренерів для християнських громад” реалізованого разом з Альянсом Україна без сиріт, було підготовлено 18 тренерів за програмою “Ключові аспекти допомоги дітям –сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування”, 9 молодих тренерів вже провели 17 тренінгів за цією програмою та навчили 430 прийомних батьків, спеціалістів та волонтерів у своїх громадах у 11 містах України.

Тому, ми хочемо від щирого серця подякувати нашій команді, тренерам, партнерам, колегам, друзям, єдинодумцям, учасникам тренінгів і кожному, хто був поруч з нами у цьому році!

Ми цінуємо кожного і віримо у найкраще разом з Вами!

Бажаємо усім нам у Новому 2015 році миру, натхнення на реалізацію наших планів і віри у світле майбутнє для нашої країни та нашої родини! Віримо, що разом ми подолаємо усі негаразди та перешкоди!

Веселих Вам свят!