Обрати сторінку

10-11 грудня 2015 року Міжнародна громадська організація «Міжнародний центр розвитку і лідерства» у партнерстві з Альянсом «Україна без сиріт» провели Міжнародну практичну конференцію «Соціально-психологічна допомога при гострих емоційний станах дітям, сім’ям, фахівцям» в м. Києві.

Конференція складалась із пленарних сесій та майстер-класів. Спікерами на пленарних сесіях були міжнародні експерти та тренери Кетрін Голік та Рубі Джонстон. Ведучими майстер-класів були українські фахівці, які працюють у сфері захисту прав дітей. Під час пленарних сесій спікери говорили, як допомагати дітям, які пережили травму чи стрес; дорослим, які виховують таких дітей та спеціалістам, які працюють з сім’ями та дітьми, що перебувають у складних життєвих обставинах. У перший день конференції відбулися майстер-класи, присвячені темам: «Допомога дітям в управлінні емоціями» Рая Шелашська, «Управління поведінкою дитини в кризових ситуаціях» Юлія Удовенко, «Психологічна допомога прийомним сім’ям у кризових ситуаціях» Вікторія Мельниченко, «Соціально-правові аспекти допомоги сім’ям, члени яких стали свідками бойових дій» Оксана Мельниченко. У другий день майстер-класи повторювались, а також проводились ще нові майстер-класи за наступними темами: «Управління стресом: методи ефективної саморегуляції» Олена Андрухович, «Як допомогти собі віднайти власний ресурс у кризовій ситуації ( з використанням метафоричних карт ), «Допомогти собі, допомагаючи, допомагаючи іншим: принципи роботи групи взаємопідтримки».

Завершення конференції було надихаючим та приємним! Спікери підготували для учасників несподіване завдання: учасники мали написати листи собі в майбутнє. Конверти учасники отримають поштою пізніше. Організатори конференції подарували всім спікерам та ведучим майстер-класів сердечка, яке було символом конференції. Останнім етапом завершення була інтерактивна вистава “Як допомогти супергерою”, яку проводили Оксана Скляр та Ольга Байдарова.

Конференцію відвідали близько 150 спеціалістів, які працюють з дітьми та з сім’ями з дітьми. Наша команда організаторів конференції намагалася зробити все можливе, щоб кожен учасник (-ця) конференції отримав (-ла) не лише корисну інформацію, але й практичні методи роботи з сім’ями та дітьми, а також навчився (-лася) піклуватися про себе. Такі заходи є дуже важливими і необхідними, щоб збагатитися досвідом міжнародних експертів та досвідом колег. Питання, що були розглянуті на конференції зможуть підвищити рівень компетентності та обізнаності фахівців у питаннях, що стосуються соціально-психологічної допомоги при гострих емоційних станах дітям, сім’ям і собі. Дякуємо всім учасникам, що ви знайшли 2 дні свого життя, і тепер з новими силами зможете повернутись до своєї роботи!

Фотографії з конференції Ви можете переглянути на офіційній сторінці МЦРЛ у Facebook: www.facebook.com/ildcua