Обрати сторінку

17-18 грудня 2015 року в офісі МЦРЛ міжнародні тренери та експерти Кетрін Галік та Лайл Галік провели відкритий тренінг на тему: «Вторинний травматичний стрес: причини, наслідки та способи самодопомоги».

Вторинний травматичний стрес (ВТС) – це комплекс посттравматичних ознак, що спостерігаються у кожного, хто допомагає людям, що пережили травму. Питання не в тому, “чи виникне?” у Вас вторинний травматичний стрес і як цьому запобігти, а в тому, “коли?” це станеться та як собі допомогти.

Ця тема є завжди актуальною: як вберегти себе від стресу, який ми отримуємо, працюючи з людьми, які пережили травми, а також, що роботи, щоб допомогти собі справлятися зі своїми травмами. Під час тренінгу учасники:

• визначили поняття “вигорання”, “ПТСР”, “вторинний травматичний стрес” та інші, а також розуміти різницю між ними
• визначили 10 факторів, що сприяють розвитку ВТС
• визначили власний рівень якості професійної сфери життя
• оволодіти ефективними інструментами допомоги собі при ВТС за Принципами Балансу та Формування Ефективних зв’язків
• спланували свої подальші дії щодо покращення якості професійної сфери власного життя
• працювали багато над саморефлексією.

Тренер Кетрін Галік має всеохоплюючий досвід роботи в сфері захисту прав дітей. Робота в сфері захисту прав дітей для Кетрін нерозривно пов’язана з роботою з травмою. За свій 35-річний досвід у соціальній роботі вона допомагала багатьом дітям, молоді, дорослим та сім’ям впоратися з травмою, викликаною психічної та/або фізичної інвалідністю. Також, більше 30-ти років вона пропрацювала з дітьми та дорослими, які пережили травму від насильства або переїзду в іншу країну, в тому числі, з сім’ями, які іммігрували в Менітобу (Канада) із країн, в яких відбувався військовий конфлікт. Крім того, її досвід в соціальній роботі охопив і культурний аспект: працюючи з населенням аборигенів у північній частині регіону, Кетрін довелося працювати з травмою, яку вони все ще переживають через те, що раніше їх покоління пережило геноцид своєї культури.

Кетрін стала тренером базової підготовки фахівців соціальної сфери в системі захисту прав дітей за компетентнісним підходом з моменту його заснування. Кетрін провела більше 30 різноманітних навчальних модулів, заснованих на компетенціях для соціальних працівників, керівників/менеджерів, прийомних батьків, безпосередніх надавачів послуг.

Наразі Кетрін генеральний директор консалтингової та тренінгової фірми «Холлік і партнери», Манітоба, Канада (Hallick and Associates, Canada, Manitoba), що займається розширенням можливостей організацій та бізнесу розвивати потенціал своїх співробітників і створювати культурально досвідчений персонал. Кетрін працювала з багатьма державними і приватними організаціями, навчаючи їхніх співробітників долати шлях до культурної майстерності в змістовний і предметний спосіб.
В даний час Кетрін Холлік міжнародний тренер і проводить тренінги в США, Білорусі, Росії та Україні.

Тренер Лайл Галік має понад 35-років роботи з дітьми, молоддю та дорослими з фізичними та розумовими розладами в умовах міста та сільської місцевості. Він пройшов шлях від соціального працівника та роботи з конкретними випадками до регіонального менеджера та керування роботи команди. Лайл був активним учасником становлення системи надання комплексних послуг для людей з особливими потребами в Канаді та має багатий досвід створення мультидисциплінарного середовища для їх забезпечення. Лайл має визначний досвід роботи з державними та громадськими організаціями та залучення їх ресурсів для підтримки людей з особливими потребами

Корисний та насичений тренінг! І такий потрібний спеціалістам, які працюють з дітьми, що пережили травму.

Фотографії з тренінгу Ви можете переглянути на офіційній сторінці МЦРЛ у Facebook: www.facebook.com/ildcua