Обрати сторінку

1 – 2 травня 2013 тренінгову програму «Виховання з любов’ю та логікою» вперше було проведено для батьків учнів школи “ВИНОГРАДНИК” (м. Боярка). Під час навчання за тренінговою програмою, батьки мали можливість:

  • Визначити реалії сучасного життя та їх вплив на дитину.
  • Визначити важливість довіри у побудові стосунків з дитиною та освоїти механізми, щоб завойовувати довіру своєї дитини кожного дня.
  • Оцінити свій стиль виховання та навчитися комбінувати різні стилі виховання на практиці.
  • Вивчити механізми стресу та засоби його подолання.
  • Освоїти основні принципи виховання з любов’ю та логікою.

Освоїти найефективніші методи дисципліни. Більше 20 батьків стали учасниками цією тренінгової програми та мають бажання продовжувати навчання. Матеріал, підготовлений нашими тренерами, викликав бурю позитивних емоцій від учасників тренінгу. Кожен з батьків, відмітив якість підібраного матеріалу. Приємно зазначити, що учасники тренінгу були дуже активними та відкритими. Мами та тата ділилися власним досвідом та давали поради один одному. Також батьки задавали велику кількість питань, що свідчить про актуальність теми тренінгу. Єдиним недоліком, виявився брак часу для обговорення та дослідження такої широкої теми. Саме тому, у наступному навчальному році МЦРЛ планує провести серію тренінгів на тему «Виховання з любов’ю та логікою» на базі школи «Виноградник». Команда МЦРЛ впевнена, що і надалі буте пропонувати нові тренінгові програми для батьків та вчителів, і продовжить свою співпрацю із навчальними закладами, заради розвитку здорових сімей у нашому суспільстві!