Обрати сторінку

Протягом декількох місяців тренери–початківці вдосконалювали тренерську майстерність на заняттях Школи тренерського розвитку, проводили міні – тренінги, працювали над створенням власного тренінгового продукту за підтримки тренера-супервізора Олени Андрухович. Наразі, випускники Школи тренерського розвитку презентують авторські тренінгові програми!

19 березня 2016 року в офісі МЦРЛ було проведено тренінг на тему: «Не словом, а ділом, або як запустити в дію власну волонтерську програму». Тренером була Вікторія Панасюк – випускниця Школи тренерського розвитку в МГО «Міжнародний центр розвитку і лідерства». Вікторія має практичний досвід реалізації соціальних проектів.

Час від часу нам всім потрібна підтримка і реальна допомога. Особливо це важливо для вразливих верств населення: людей з особливими потребами, дітей, людей похилого віку, людей в кризових ситуаціях, багатодітних родин тощо. Зазвичай, люди, що потребують допомоги, звертаються в профільні установи, надають потрібні документи, і починається довгий процес очікування, з непередбачуваним результатом. Активна позиція – це позиція творця і координатора. Такий підхід дає змогу самостійного планування, створення і впровадження власних проектів. Якщо Ви маєте бачення і готові вкладатися енергетично – потрібні люди, волонтери і ресурси обов’язково Вас знайдуть. Не обов’язково володіти ресурсами організації, щоб створити власну волонтерську програму.Прагніть змін на краще, і світ піде Вам назустріч.

Тренінг відбувся з метою допомогти учасникам розкрити свій потенціал, мотивувати себе до дій, розглянути головні моменти у створенні власної волонтерської програми.

Учасники тренінгу:

  • усвідомили, що головне – діяти!
  • отримали практичні знання стосовно розробки плану створення власної волонтерської програми