Обрати сторінку

8 – 9 жовтня 2014 року тренери Вікторія Миколаєнко та Олександра Матвеюк проводили тренінг у м. Львів на тему «Ключові аспекти допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківської опіки». Більшість учасників на тренінгу були на достатньо професійному рівні, як спеціалісти – психологи, соціальні працівники та прийомні батьки. Проте матеріал про травму, особливо у світлі деструктивного впливу на мозок дитини та наслідків травми, які впливають на всі сфери його розвитку, був сприйнятий, як вражаючий, який надає точну картинку і розуміння поведінки дітей, що пережили травму. Як результат, тема дисципліни підтверджує думку про те, що виховання дітей без знання їхньої історії та розуміння їх потреб не дасть бажаного результату. В основному група виявилась компетентною в розумінні того, що травма має вплив на дитину, але після тренінгу більшість людей відзначили, що вони отримали нові знання та досвід у даній сфері. Також більшість відзначили, що їм сподобалась практична частина тренінгу, в якій групи самостійно розробляли відношення, розуміння та оцінку випадків, запропонованих для них тренерами.

“Група працювала із задоволенням і нам, як тренерам, не було важко з нею працювати. З Вікторією мені було легко працювати. У даному тренінгу вона підтвердила високий рівень і досвід тренера. Вона якісно відпрацьовує матеріал і впевнено взаємодіє у команді з іншим тренером. Коли у завершенні тренінгу ми сказали, що це наш перший спільний тренінг – всі здивувались, адже вони думали, що ми давно працюємо в парі”, – зазначила тренер Олександра Матвеюк.

Декілька відгуків про тренінг від учасників:

Дуже велике враження справила на мене тема про травму і мозок дитини…
Я не помітив, як пройшов час, мені здавалося, що матеріалу так багато, що вам би вистачило ще на 3 дні, а ми б із задоволенням ще вас послухали, роблячи разом різні вправи…
Мене вразило, що поняття виховання та дисципліни настільки поєднані…
Було б добре, щоб ви приїхали ще та провели тренінги по іншим важливим для нас темам…