Обрати сторінку

У рамках проекту «Всеукраїнська програма підготовки тренерів для християнських громад» тренери, які пройшли трьохмодульну підготовку, продовжують свою практичну діяльність – проведення тренінгів.

23-25 грудня 2014 грудня тренер Віталій Ковальчук проводив тренінг «Ключові аспекти допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування».
Цей тренінг був корисним для учасників, тому що на тренінгу були присутні люди, які виховують прийомних дітей та спеціалісти, які, працюючи в системі освіти, займаються навчанням прийомних/усиновлених дітей. Прийомні батьки після тренінгу подякували за тренінг, сказали, що вони отримали нові корисні знання про психологію прийомних дітей та відчули серйозну підтримку у виховані їхніх прийомних дітей.

Відгуки учасників про тренінг

Психолог у дитячому садку:

Інформація, що прозвучала на тренінгу була дуже вчасна, її важливість не можливо переоцінити, тому що в нашому садочку є багато прийомних дітей

 

Соціальний працівник у ПТУ:

У нас в закладі навчається велика кількість дітей-сиріт, які все життя прожили в інтернатах, дитячих будинках тощо, а зараз вони навчаються у нас. Мені, як соціальному працівнику багато доводиться працювати з такими дітьми, тому, інформація, яку я отримала на цьому тренінгу є дуже потрібна. Я рада, що отримала відповіді на мої численні питання про те чому ці діти відрізняються від інших дітей та як їх дисциплінувати. Дякую організації за такий корисний тренінг