Обрати сторінку

У рамках проекту «Всеукраїнська програма підготовки тренерів для християнських громад» тренери, які пройшли трьохмодульну підготовку, продовжують свою практичну діяльність – проведення тренінгів.

2-4 грудня 2014 року у м. Олександрія тренер Віталій Ковальчук проводив тренінг «Ключові аспекти допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування». Учасниками даного тренінгу були люди, які виховують прийомних дітей та ті, хто планував усиновити дітей сиріт, а також спеціалісти, які, працюючи в системі освіти, навчають й прийомних дітей. Даний тренінг допоміг структурувати знання з даної тематики, відпрацювати навички, що в майбутньому стануть у нагоді та дізнатися особливості роботи і виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Декілька відгуків учасників про тренінг:
Прийомна мама: «Для мене дуже цінна інформація (тренінгу), доступна та послідовно викладена. Важливо, що тренер (під час тренінгу) на власних прикладах, на власних дітях опробовує та наводить приклади. Для мене дуже значущими є практичні вправи для покращення процесу виховання. На тренінгу отримала масу нових знань, які буду використовувати у виховані прийомних дітей. Дякую Міжнародному центру розвитку і лідерства за цінний тренінг».

Психолог у школі: «Особисто для мене цей тренінг був дуже нагальним, адже у нашій школі є дитина, яку, на мою думку, не зовсім ефективно виховує опікун, тепер я знаю, як допомогти дитині та опікуну. Також тренінг відкрив мені очі на глибинні переживання дітей та їх очікування від оточення і життя. Хотіла б добре відзначити організацію та місце проведення тренінгу».

Практичний психолог у дитячому садочку: «За допомогою тренінгу я отримала обширні знання щодо формування прихильності, випрацювала рекомендації для прийомних батьків, що виховують дітей в нашому закладі, враховуючи травму дитини. Дякую тренеру за доступно викладену тематику з елементами гумору, що допомагало учасникам емоційно розвантажитися».