Обрати сторінку

У рамках проекту «Всеукраїнська програма підготовки тренерів для християнських громад» тренери, які пройшли трьохмодульну підготовку, продовжують свою практичну діяльність – проведення тренінгів.

7, 14 та 15 листопада у м. Кіровограді в приміщенні Кіровоградського інституту регіонального управління та економіки тренери Віталій Ковальчук та Юлія Холодовська провели тренінг «Ключові аспекти допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування». У рамках тренінгової програми розглядалися наступні теми: «Допомога дітям-сиротам, які пережили травму» (7 листопада), «Допомога дітям, які мають порушення прихильності» (14 листопада) та «Дисципліна: як впоратися із проблемною поведінкою дитини» (15 листопада).

Даний тренінг був дуже актуальним для його учасників: батьків-усиновителів, шкільних психологів, соціальних працівників, а також для керівника дитячого будинку. Адже кожен із них у своїй роботі стикається з певним колом проблем у вихованні дітей-сиріт та прийомних дітей.

У рамках даного тренінгу учасники отримали велику кількість інформації практичного характеру та отримали поглиблені знання щодо методів роботи з дітьми-сиротами та прийомними дітьми.

Декілька відгуків учасників про тренінг:
«…особливості проведення тренінгу сприяли не лише отриманню інформації від тренерів, а й налагодженою міжособистісної взаємодії між учасниками та обміну досвідом. Закріпленню матеріалу (тренінгу) і відпрацюванню навичок сприяла позитивна налаштованість тренерів та професіоналізм».
«Працюючи в дитячому будинку, я не знала зовсім нічого про дітей-сиріт. Після тренінгу я дізналася дуже багато нового і буду намагатися це використовувати».