Обрати сторінку

У рамках проекту «Всеукраїнська програма підготовки тренерів для християнських громад» тренери, які пройшли трьохмодульну підготовку, продовжують свою практичну діяльність – проведення тренінгів.

28-30 жовтня у м. Рівному тренери Тетяна Мацюк та Вікторія Мельниченко провели тренінг «Ключові аспекти допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавлених батьківської опіки».

Потреба у проведенні даного тренінгу була надзвичайно велика. Адже в Рівненській області з інтернатних закладів до ДБСТ було переміщено 80 дітей. Діти пішли навчатися до загальноосвітніх шкіл, проте вчителі не були підготовленими до роботи з дітьми, які проживають у дитячих будинках сімейного типу. Така некомпетентність призводила до непорозумінь між вчителями та дітьми. Після проведення тренінгу учасники усвідомили, які є особливості роботи з дітьми, які проживають з батьками-вихователями, як отримана раніше травма впливає на їх поведінку, та які стратегії роботи варто використовувати з такими дітьми.

Декілька відгуків учасників про тренінг «Ключові аспекти допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування»:

«Отримали дуже цінну інформацію та дізналися про практичні навички роботи з дітьми, що пережили травму».

«Дізналися про корені проблеми специфічної поведінки дітей-сиріт».