Обрати сторінку

28-29.03.2016 року в м. Київ тренер МЦЛР Палієнко Тетяна провела тренінг на тему «Використання арт-терапевтичних та ігрових технік у роботі з дітьми та підлітками».

Учасники тренінгу, волонтери Благодійного Фонду «Картіс», вчились використанню технік ігрової, арт-, пісочної та казкотерапії з метою психологічної підтримки, розвитку, допомоги з емоційними проблемами, дітей та підлітків, які вимушено покинули свої домівки. Також, тренер та учасники детально розглянули правила роботи дорослого з травмованими дітьми та означили сферу компетентності та відповідальності волонтера, враховуючи рівень підготовки. Обговорені й цілі, задачі та різновиди використання кожної розглянутої техніки. Піднімалось актуальне питання інтеграції у соціум таких дітей та роботи зі зняттям ярлику «переселенець». Учасники заходу подякували тренеру та організаторам МЦРЛ за проведення тренінгу та залишили обнадійливий відгук, що:

«..Отримали можливість структурувати свої знання, дізналися багато нового про роботу з травмованими дітьми, а також отримали заряд натхнення для подальшої роботи. Раніше працювали більше інтуїтивно, але тепер усвідомлюємо і розуміємо, коли і як потрібно застосовувати різні техніки для роботи з дітьми».