Обрати сторінку

9,23 квітня, 3 травня 2016 року в м. Херсон тренери МЦРЛ Надія Кім та Катерина Глазикіна провели тренінгову програму «Ключові аспекти допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування».

Учасники трьох модулів, серед яких переважна більшість прийомні батьки та волонтери, опанували фундаментальні основи успішної роботи з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування. Під час відвідування тренінгів учасники дізнались про ефективні методи роботи з дітьми, які пережили травму, про способи запобігання появи травми в майбутньому. Протягом проходження модульної програми також обговорили і закріпили дієві поради роботи з дітьми, які мають порушення прихильності. Був зроблений акцент на тему роботи з проблемною поведінкою дітей та відшукали дієві та нетравмуючі способи впровадження дисципліни у життя дитини. Після тренінгу учасники поділились своїми враженнями:

«Дуже вдячна! Такі програми потрібні для працівників шкіл, дошкільних закладів, працівників соціальної сфери, пасторів, служителів та батьків».

«Є перспектива та можливість допомогти дітям із травмою та навіть просто зрозуміти поведінку деяких дорослих людей. Я вважаю, що необхідно добре знати історію дитини, що пояснює дещо в поведінці… Під час вилучення із сім’ї треба зробити все, щоб мінімізувати травму. Дякую за тренінг».

«Після тренінгу прийшло розуміння того, що дисциплінування дитини повинно будуватись на СПІВПРАЦІ з дитиною, а не на ПОКАРАННІ. Дякую».