Обрати сторінку

Конференція відбулася за підтримки Всеукраїнської громадської організації Альянс “Україна без сиріт” та Служби у справах дітей Київської міської державної адміністрації.

На конференції учасники ознайомилися з наступними напрямками роботи з дітьми: проблематикою сексуального насильства на ддітьми; його проявами; попередженням та впливом на розвиток та майбутнє дитини. Учасники мали можливість ознайомитись із багаторічним досвідом роботи з дітьми, які зазнали сексуального насильства, а також напрямками реабілітації та профілактики насильства над дітьми на постійній основі в Україні.

На конференцію були запрошені міжнародні експерти з Канади та США:
Джоржетт М. Константину (Georgette Marie Psarras Constantinou) – Ph.D, дитячий психолог, професор психології, зав. Відділення дитячої психіатрії та психології дитячої лікарні Акрона (США).Професор психології медичних університетів Північно-Східного Огайо та медичного коледжу. М. Константину має активну клінічну практику з 1978 року, за спеціалізацією в області хронічних захворювань і травм.

Джонстон Рубі Мерія – директор Міжнародних програм Інституту соціальних послуг (Канада) протягом 20 років. Має 30-річний досвід роботив якості менеджера, консультанта і тренера у галузі захисту дітей. Пані Джонстон є автором тренінгової програми для вихователів та прийомних батьків, а також спеціалізованої тренінгової програми з підготовки тренерів.Під час участі в конференції, спеціалісти у галузі соціальної роботи мали змогу поглибити свої знання під час роботи майстер-класів та семінарів.

Перший семінар був присвячений темі Сексуального насильства над дітьми: огляду проблеми та напрями в роботи.
Другий семінар був присвячений темі Піклуванню про дітей, які постраждали від сексуального насильства: допомозі дітям та підтримці сімей.