Обрати сторінку

З квітня по червень 2015 р. в МЦРЛ відбувалось навчання тренерів у рамках І етапу першого набору Проекту «Школа тренерського розвитку». За цей час ми мали честь познайомитись та потоваришувати з висококваліфікованими професіоналами, цікавими людьми, яскравими особистостями, талановитими тренерами, що прийшли на навчання до нашої Школи: Андросовою Вікторією, Коваль Тетяною, Бахтиєвим Русланом, Ящук Любов’ю, Гаєвською Ніною, Чернешенко Марією.

На наших щотижневих зустрічах ми обговорювали актуальні питання з теорії тренінгу, опрацьовували практичні аспекти тренерської професії, ділилися власним досвідом та були дружньою підтримкою один для одного!

Усвідомлюючи вимоги, що їх ставить перед тренером сучасна неформальна освіта, учасники Школи тренерського розвитку активно включились у процес навчання та виявили високу зацікавленість у тому, щоб якомога глибше зрозуміти тонкощі тренерської професії. Особливо слід відмітити креативність учасників, яку вони проявили у процесі підготовки авторських тренінгових програм, їх сміливість і щире бажання донести знання до аудиторії під час проведення демотренінгів!

Та істина, що професійний тренер – це перш за все унікальна особистість, дуже яскраво проявилась у Школі тренерського розвитку завдяки нашим учасникам. Теми усіх авторських тренінгів були з різних областей знань та однаково актуальні для багатьох майбутніх учасників тренінгів, а тренери, що презентували свої програми, підкорювали професіоналізмом та автентичністю! Це і тренінг «Основи планування соціальних проектів» з чіткою логікою та структурою від енергійної та творчої Ніни Гаєвської для всіх охочих навчитися планувати проекти та ефективно втілювати їх у життя. Це і тренінг, що змушує замислитись, для батьків і спеціалістів «Дитяча і підліткова маніпуляція: що робити?» від компетентної та досвідченої Вікторії Андросової. Це і глибокий тренінг для прийомних батьків та спеціалістів, що працюють з дітьми позбавленими батьківського піклування «Кревні родичі у житті прийомної дитини: ресурси, межі, вплив» емпатійної Любові Ящук, що багато років є прийомною мамо та має чим поділитися з учасниками. Це і надзвичайно цікавий тренінг на основі власного досвіду для усіх охочих навчитися формувати соціальний імідж «Формування соціального іміджу» компетентного та харизматичного спікера Руслана Бахтиєва. Це і дуже актуальний для батьків та вихователів тренінг «Як допомогти дітям впоратися зі своїми почуттями» від Марії Чернешенко, що вміє легко і цікаво навчати складним навичкам. Це і тренінг для справжніх леді, чарівних жінок «Секрети жіночності – шлях до змін» від прекрасної та ніжної Тетяни Коваль!

Наразі, ми маємо шість актуальних тренінгових програм, створених тренерами – учасниками Школи тренерського розвитку, і надзвичайно радіємо з того, що вже зовсім скоро зможемо презентувати ці програми для усіх охочих знайти відповіді на актуальні питання та підвищити свою компетентність! З нетерпінням очікуватимемо на нові зустрічі з нашими тренерами та на продовження співпраці у рамках другого етапу проекту «Школа тренерського розвитку», а саме – проведення повноформатних тренінгів.

А поки що – вручення сертифікатів, слова вдячності один одному, квіти, подарунки та святкові торти!

Дякуємо всім учасникам Школи тренерського розвитку за пристрасне бажання професійно і особистісно зростати і розвиватися, за готовність ділитись знаннями і талантами, за відкритість і чуйність та за час проведений разом! Дякуємо всім членам нашої дружної команди МЦРЛ за професіоналізм, злагодженість дій, за постійну підтримку, за вболівання за те, щоб наша спільна справа мала найкращий результат!

Тренер МЦРЛ Олена Андрухович