Обрати сторінку

Що робить нас організацією, яка рухається вперед, розвивається, досягає бажаних результатів?

  Побудова парнерств, об’єднання зусиль, кращі практики у наданні соціальних послуг, дослідження, рух вперед у своїй місії.

МГО “МЦРЛ” стали частиною організаційної команди конференції Християнської платформи Східної Європи “CPOE Conference 2024”, яка пройшла в м. Клуж, Румунія.

“Натхнення до змін: рухаючись вперед із вірою” – саме під цим гаслом конференція об’єднала більше 100 учасників з Румунії, Молдови, Албанії, Нідерландів, України, Франції, Німеччини, Великобританії, які прагнуть працювати задля позитивних змін у житті людей, сімей та дітей.

Під час конференції ми приділили час навчанню та обміну найкращими практиками, моделями партнерства та способами роботи, які відповідають різним контекстам. Учасники конференції долучались до пленарних сесій з натхненними спікерами, майстер-класів, презентацій досліджень, обговореннь кращих практик роботи в громадах, маркету товарів різних соціальних підприємств та проєктів.

Конференція дала можливість обмінятися досвідом з різних важливих тем – деінституціалізація та розвитку сімейних форм виховання, мобілізації локальних ресурсів та розвитку громади, побудови партнерств та посилення спроможності організацій, роботи з дітьми з інвалідністю, інклюзії ромів, запобігання торгівлі людьми.

Разом ми рухаємось вперед, створюючи краще майбутнє для всіх, хто потребує нашої підтримки. Щиро вдячні всім партнерам та учасникам конференції за можливість працювати разом задля позитивних змін!