Обрати сторінку

Представники посольства Федеративної республіки Німеччина, різних державних та недержавних організацій, які були запрошені на круглий стіл, мали можливість ознайомитись з новою тренінговою програмою та обговорити реалії цієї проблеми.

У наш час, сучасне українське суспільство дуже часто стикається з ситуаціями, коли проблема сексуального насильства над дітьми вже не є забороненою темою для обговорення. Багато спеціалістів, представників громадських та державних організацій відкрито говорять про те, що в Україні існує дана проблема, вона є надзвичайно актуальноютатакою, яка потребує негайного вирішення.

Протягом двох років “Міжнародний центр розвитку і лідерства”проводив переговори з міжнародними експертами щодо можливості підготовки та проведення спеціалізованої тренінгової програми “Робота з дітьми, які постраждали від сексуального насильства”, під час якої учасники змогли б не лише ознайомитися з теоретичними аспектами даного напрямку роботи, а й з реальними позитивними прикладами ситуацій, у яких сексуальне насильство було виявлене, надана своєчасна допомога в реабілітації дітей, які постраждали ві сексуального насильства.

Враховуючи події, які останнім часом все частіше трапляються в Україні, ми віримо, що круглий стіл, конференція та подальша професійна підготовка національних тренерів стане ґрунтовним початком важливої та на разі надзвичайно необхідної для українського суспільства роботи, спрямованої на розвиток та благополуччя наших дітей.