Обрати сторінку

1 листопада в America House Kyiv пройшла конференція «Соціально відповідальна громада: дієва модель соціальних послуг для дітей та сімей» зі спікерами – експертами організації Heartland Family Service. Команда МЦРЛ Україна та Альянсу Україна без сиріт раді були бачити на цьому заході фахівців з різних регіонів України, та вдячні всім учасникам за активність та зацікавленість під час проведення майстер-класів конференції та загальних обговорень.

Дякуємо учасникам за конструктивні відгуки, в яких вони відмічали цікаву структуру подачі інформації від Джона Джанетти та інших спікерів, яскравість та емоційність Донни Достал у її виступі, а також зручність місця проведення конференції та цікавих учасників. Фахівці, що брали участь у заході наголошували на важливості тем, що розкривались під час майстер-класів, і хоча час для більш глибокого обговорення проблематики був обмежений, ми маємо надію, що практики, озвучені нашими колегами із Heartland Family Service, були корисними для професійного розвитку учасників.

Ми сподіваємось, що досвід, яким поділились наші колеги допоможе спеціалістам, які були присутні на цьому заході, випрацьовувати нові ідеї для організації власної роботи з клієнтами, покращувати вже існуючі в Україні практики та працювати разом для забезпечення безпеки та благополуччя дітей та сімей в Україні.