Обрати сторінку

Нарешті ми провели конференцію для більш ніж 100 лікарів, медичних працівників, фахівців соціальної роботи, психологів, освітян та інших спеціалістів, які працюють в сфері захисту дітей!!!

Директор МЦРЛ Олег Шелашський привітав учасників конференції, серед яких лікарі, соціальні працівники, психологи, юристи, адвокати, науковці, поліцейські, представники державного та громадського сектору. Олег підкреслив, що об’єднані спільною метою, ми також маємо спільні риси:

“В медицині правильна діагностика і своєчасне втручання часто допомагають врятувати людині життя, прискорити та полегшити лікування та одужання. Так і в соціальній роботі – своєчасна діагностика та втручання у випадках насильства можуть врятувати дитині життя та мінімізувати травми і наслідки від насильства в подальшому житті дитини.”

Під час конференції ми презентували онлайн-курс Роль лікаря у запобіганні, виявленні та реагуванні на випадки насильства над дітьми.

“Для подальшого розвитку лікарської компетентності та заради гарантування безпечного дитинства для дітей України Міністерство охорони здоров’я готове надати наступну підтримку онлайн-курсу “Роль лікаря у запобіганні, виявленні та реагуванні на випадки насильства над дітьми” для медичних працівників.

Завдяки підтримці Міністерства охорони здоров’я України лікарі зможуть отримати атестаційні бали за проходження онлайн-курсу” – поділилася заступник міністра охорони здоров’я України Олена Симоненко.

Під час панельної дискусії “Алгоритм взаємодії спеціалістів різних відомств у протидії насильству над дітьми” експерти разом з учасниками із залу обговорили алгоритм реагування всіх дотичних служб у випадку виявлення насильства над дітьми.

“Важливо зазначити, що особа, яка повідомляє, не зобов’язана доводити факт насильства чи точно знати про таке. Повідомлення може бути лише підозрою, проханням про професійне втручання. Кожен, хто повідомляє про насильство, юридично захищений від будь-якого кримінального чи цивільного позову проти нього ” – поділилася доктор Аді Кремер, Голова педіатричного відділення медичного центру “Хіллель Яффе”, Голова Ізраїльського клінічного педіатричного товариства Ізраїль.

На завершення конференції експерти із США – Vincent Palusci та Lori Frasier привітали учасників конференції з допомогою відеозвернення та побажали наснаги!

Конференцію проведено в рамках проекту Дитинство без насильства, який ми реалізуємо у партнерстві з Офісом Уповноваженого Президента України з прав Дитини Миколи Кулеби, Міністерством охорони здоров’я України та Institute of human services (Ohio, USA) за підтримки Embassy of Switzerland in Ukraine / Посольство Швейцарії в Україніта Ротарі в Україні / Rotary in Ukraine.