Обрати сторінку

19-21 квітня Сергій Савельєв та Вікторія Миколаєнко провели тренінгові програму «Ключові аспекти допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування».

Вікторія Миколаєнко навчала учасників тренінгової програми особливостям роботи з дітьми, які пережили травму, змісту негативного впливу розлуки на дитину та її сім’ю, методам допомогти.

Важливим для учасників було дізнатися про травматичний вплив на дитину вилучення із біологічної сім’ї та переміщення, насильства та нехтування.

Учасники навчилися усвідомлювати відмінності між покаранням та дисциплінуванням, використовувати підкріплення до правильної поведінки дитини.

Сергій Савельєв  провів модуль «Дисципліна: як впоратися із проблемною поведінкою дитини?», під час якого учасники аналізували відмінності між покаранням та дисциплінуванням, навчалися, як використовувати підкріплення до правильної поведінки дитини.

Учасники зазначили, що тренінг допоміг їм зрозуміти мотиви поведінки дітей, вони навчилися дисциплінувати та керувати поведінкою дитини без насильства, а пояснення тренера та простий виклад складного матеріалу зробили навчання цікавим та зрозумілим.