Обрати сторінку

У рамках спільного проекту МЦРЛ з Альянсом «Україна без сиріт» «Всеукраїнська програма підготовки тренерів для християнських громад» тренери, які пройшли трьохмодульну підготовку, продовжують свою практичну діяльність – проведення тренінгів.

31 жовтня 2015 року, 14 листопада 2015 року тренер МЦРЛ Вікторія Миколаєнко проводила тренінг за тренінговою програмою «Ключові аспекти допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування» в м. Київ в церкві «Hillsong».

Усі учасники тренінгу служать у церкві Хіллсонг у недільній школі. Останнім часом на служіння почали привозити дітей з Дитячого Центру Реабілітації «Ковчег» та з притулку. Волонтери, які мали б працювати з дітьми зовсім розгубились. Діти почали робити що хочуть, уроки зриваються, а перед дорослими постало питання: «Що робити?». Ця програма стала відповіддю на дане питання.

Група учасників – це люди, які давно працюють з дітьми. Вони мали великий досвід, але не мали з ким поговорити про свій емоційний стан. Багато хто питав? чи правильно проводяться уроки, чекали зворотнього зв’язку з приводу їх праці, учасники хотіли більше супервізій випадків. Тому, коли була робота з кейсами, то ситуації дітей пропонувала сама група.

Одними з найактуальніших питань на тренінгу для учасників були такі: «Що робити, коли дитина потребує багато уваги? Як не нашкодити дитині, що пережила травму? Чи можна співпрацювати з вихователями, які привозять дітей, і чому це важливо?»

Декілька відгуків про тренінг від учасників:

«Во время тренинга получала ответы на вопросы, даже не задавая их, а по ходу сессий».

«Сподобалось збалансоване застосування різних методів».