Обрати сторінку

У рамках спільного проекту МЦРЛ з Альянсом «Україна без сиріт» «Всеукраїнська програма підготовки тренерів для християнських громад» тренери, які пройшли трьохмодульну підготовку, продовжують свою практичну діяльність – проведення тренінгів.

24 – 25 листопада 2015 року тренер МЦРЛ Юлія Холодовська проводила тренінг за тренінговою програмою «Ключові аспекти допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування» в м. Кіровоград.

Учасниками тренінгу були спеціалісти та керівники, яким практично кожного дня на роботі доводиться вирішувати складні ситуації. Адже кожен веде випадки прийомних родин, сімей СЖО та ДБСТ.

Під час тренінгу обговорювались також актуальні питання, які турбують учасників. Наприклад, учасники поділились проблемою, що не вистачає досвідчених психологів, а також відсутністю умов в селах та селищах міського типу для всебічного розвитку дітей (секції, гуртки і т.д.). Учасники висловили своє занепокоєння щодо того, як проводяться курси для кандидатів в прийомні батьки.

Декілька відгуків про тренінг від учасників:

«За мною 10 прийомних родин. Тепер я знаю, що буду їм радити в складних ситуаціях. Дякую!» Світлана (спеціаліст РЦСССДМ),
«Дуже хочу, щоб всі мої прийомні батьки пройшли цей тренінг. Спробую організувати» Ірина (директор РЦСССДМ)