Обрати сторінку

У рамках спільного проекту МЦРЛ з Альянсом «Україна без сиріт» «Всеукраїнська програма підготовки тренерів для християнських громад» тренери, які пройшли трьохмодульну підготовку, продовжують свою практичну діяльність – проведення тренінгів.

23-25 листопада 2015 року в м. Богуслав в «Богуславському гуманітарному коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» тренери МЦРЛ Сергій Савельєв (старший тренер) та В’ячеслав Бондар (молодший тренер) провели тренінг «Ключові аспекти допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування».

Учасниками тренінгу були викладачі коледжу, студенти старших курсів, працівники сфери захисту прав дітей, соціальні педагоги та практичні психологи. Матеріал тренінгу дозволив учасникам глибше зрозуміти особливості своєї професійної діяльності, сфокусуватися, в першу чергу, на потребах дитини та її внутрішньому світі. Інформація, яку отримували учасники, була цікавою та корисною всім.

Декілька відгуків про тренінг від учасників:

«Матеріал надзвичайно корисний та цікавий, дасть змогу визначати дітей, які пережили травму та працювати з ними».

«Найцінніша вправа – «фантазія», яка дає змогу пережити все те, що переживає дитина, яку переміщують, вилучать з сім’ї».