Обрати сторінку

У рамках спільного проекту МЦРЛ з Альянсом «Україна без сиріт» «Всеукраїнська програма підготовки тренерів для християнських громад» тренери, які пройшли трьохмодульну підготовку, продовжують свою практичну діяльність – проведення тренінгів.

13, 20 та 27 лютого 2016 року у київській гімназії «Потенціал» тренер МЦРЛ Тетяна Іванова проводила тренінг за тренінговою програмою «Ключові аспекти допомоги дітям сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування».

Учасниками тренінгу були психологи, соціальні працівники та вчителі, які працюють у гімназії. Проведений захід дав можливість учасникам знайти відповіді на питання «Як коригувати поведінку дітей, щоб не травмувати їх?», «Як розрізнити типи травм?», «Як надати психологічну допомогу травмованим дітям?». Учасники зрозуміли різницю між покаранням та дисципліною. Також було обговорено питання стосовно роботи з батьками, які не бажають виховувати дітей. Було розглянуто можливі методи впливу на підлітків.

Відгуки учасників:

  • «Поданий матеріал допомагає зрозуміти, як правильно надати допомогу дітям, які пережили травми різних типів»;
  • «Я зрозуміла причини небажаної поведінки і чіткі рекомендації, що робити в цих ситуаціях»;
  • «Надзвичайно сподобався документальній фільм про прихильність мами і дитини. Дуже цінним для мене стало розуміння того, як визначатися з дитячим травматичним стресом».