Обрати сторінку

У рамках спільного проекту МЦРЛ з Альянсом «Україна без сиріт» «Всеукраїнська програма підготовки тренерів для християнських громад» тренери, які пройшли трьохмодульну підготовку, продовжують свою практичну діяльність – проведення тренінгів.

14, 21 та 28 лютого 2016 року у київській середній загальноосвітній школі №9 тренер МЦРЛ Тетяна Іванова провела тренінг «Ключові аспекти допомоги дітям сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування».

У тренінгу взяли участь вчителі школи, які безпосередньо працюють із травмованими дітьми. Учасникам важливо було дізнатися, як розпізнавати дитячий травматичний стрес, як сформувати прихильність у таких дітей для подальшої взаємодії з ними; як не заподіяти дітям великої травми своєю реакцією на непослух. На тренінгу учасники дізналися про різницю між покаранням та дисципліною. Також проведений захід дав можливість знайти відповіді на такі запитання: «Що робити, якщо дитина відмовляється вчитися та заважає проводити уроки?», «Які ще є методи впливу на підлітків?», «Що робити, якщо не маєш достатньо інформації про дитину, з якою працюєш?» та «Як правильно впливати на батьків?».

Відгуки учасників:

  • «Проведення та організація тренінгу відбулись на високому рівні, було корисно та цікаво завдяки практичності тренінгу»;
  • «Тренінг дуже цікавий, багато корисної інформації, все зрозуміло. За допомогою тренінгу я дізналась, як працювати з дітьми, які пережили травму».