Обрати сторінку

23-25 червня 2016 року тренер МЦРЛ Кім Надія провела тренінгову програму «Ключові аспекти допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування».

Протягом програми тренінгу команда учасників, яка складалась з 16 активних спеціалістів і батьків, розглядали актуальні питання і проблеми: «Як саме розпізнати дитину, що була травмована» та «Як виявити порушення прихильності». Також під час відвідування тренінгу учасники дізнались про ефективні методи роботи з дітьми, які пережили травму, та дізнались про способи запобігання її появи майбутньому. Далі учасники розглядали поняття дисципліна й покарання та чим відрізняється ці методи виховання. Після трьох насичених днів учасники поділились своїми враженнями:

«Тренінг допоміг зрозуміти, що нам, батькам, потрібно бути більш ближчими та терплячими до наших діток. Ми навчились ідентифікувати порушення прив’язаності та що робити, щоб укріпляти її. Дисципліна теж потрібна тема. Надіюсь на зустрічі ще».

«Після тренінгу, я зрозуміла, що хочу проводити більше часу з дітьми та більше заохочувати гарну поведінку».

«Величезне дякую організаторам і тренеру за проведення заходу, адже такі форми роботи не тільки навчання, а ще й спілкування в неформальній обстановці, обмін досвідом і заряд позитивних емоцій».