Обрати сторінку

У рамках спільного проекту МЦРЛ з Альянсом «Україна без сиріт» «Всеукраїнська програма підготовки тренерів для християнських громад» тренери, які пройшли трьохмодульну підготовку, продовжують свою практичну діяльність – проведення тренінгів.

29-31 березня 2016 року в місті Димитров Донецької області, тренери МЦРЛ Мельниченко Вікторія та Сарнакова Вікторія проводили тренінг за тренінговою програмою «Ключові аспекти допомоги дітям сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування».

Учасники тренінгу, які були представниками різних професій, таких як соціальні працівники, соціальні педагоги, психологи та директори інтернатів, реабілітаційних центрів та притулків, виявили бажання збагатити свій досвід з питань роботи з дітьми-сиротами та дітьми, які позбавленні батьківського спілкування. Учасники і тренери визначали неабияку актуальність даного тренінгу для цього регіону. Учасники заходу подякували тренерам та організаторам МЦРЛ за проведення тренінгу та залишили обнадійливий відгук:

«Прийміть вдячність від учасників тренінгу за доступність, актуальність і практичність, глибину матеріалу, цікаві знання, які так необхідні в роботі. Це допоможе зробити дітей щасливішими».