Обрати сторінку

У рамках спільного проекту МЦРЛ з Альянсом «Україна без сиріт» «Всеукраїнська програма підготовки тренерів для християнських громад» тренери, які пройшли трьохмодульну підготовку, продовжують свою практичну діяльність – проведення тренінгів.

4 червня, 9 червня і 17 червня 2015 року тренер Сергій Савєльєв провів тренінг за тренінговою програмою «Ключові аспекти допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування» в м. Біла Церква. Даний тренінг проходив для викладачів Білоцерківського гуманітарно-педагогічного коледжу. У цьому коледжі серед студентів навчаються ті студенти, які вийшли з інтернатних закладів, або жили в прийомних сім’ях. В майбутньому студенти коледжу планують бути вчителями та соціальними педагогами. Тому важливо, щоб викладачі, які зараз їх готують до цих професій були компетентними та знали, як знайти підхід до студентів. А також могли передати знання та навчити студентів працювати з дітьми, у яких дуже різні життєві історії.
Завдяки даному тренінгу учасники отримали нові навички, як покращити роботу зі студентами, та знання, які допомогли переосмислити своє ставлення до дітей та поглянути по-іншому на роботу з ними.

Декілька відгуків про тренінг від учасників:

«Отримала знання, конкретні поради, як допомагати не тільки дітям позбавленим батьківського піклування, а й людям, які пережили стрес, психологічну травму. Задумалася над власними вчинками, помилками у вихованні дітей, над стосунками у сім’ї».

«Тренінг допоміг більше розібратися у собі, виявити свої комплекси і помилки у вихованні своїх дітей та студентів».