Обрати сторінку

У рамках спільного проекту МЦРЛ з Альянсом «Україна без сиріт» «Всеукраїнська програма підготовки тренерів для християнських громад» тренери, які пройшли трьохмодульну підготовку, продовжують свою практичну діяльність – проведення тренінгів.

30 вересня – 2 жовтня 2015 року тренер МЦРЛ Сергій Савельєв проводив триденний тренінг «Ключові аспекти допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування» в м. Біла Церква. Учасниками тренінгу були педагоги, вихователі, психологи, волонтери Червоного Хреста, які працюють з внутрішньо переміщеними особами та священослужителі Православної церкви. Учасники тренінгу у своїй професійній, волонтерській та повсякденній діяльності взаємодіють з великою кількістю дітей і дорослих, які мають порушення прихильності, психологічні травми, які переживають втрати. Їм доводиться приймати рішення, що стосуються таких дітей і дорослих. Завдяки тренінгу взаємодія і рішення будуть набагато більш обдуманими та ефективнішими, при їх прийнятті буде враховуватися вплив травми і роль прихильності.

Декілька відгуків про тренінг від учасників:
Дуже багато нових ідей, нової інформації. Буду використовувати теоретичну інформацію на батьківських зборах.
Після першого тренінгового дня з’явилось абсолютне розуміння того, що потрібно слідкувати за кожною дією і словом у співпраці з дітьми , які пережили травму, щоб їм допомогти. Дуже важливо детально розібрати ситуацію, щоб виокремити важливі аспекти для подальшої роботи з такими дітьми.

Тренінг допоміг вивчити психологічні процеси, що відбуваються у дитини в різні вікові періоди життя.