Обрати сторінку

24-27 жовтня 2019 року у Чіангмай (Тайланд) відбувся 2й світовий форум World Without Orphans. Лідери з більше ніж 85 країн світу зібралися разом із баченням для гармонійного розвитку дітей та посилення сімей у їх країнах та у всьому світі.

Директор МЦРЛ Олег Шелашський та програмний директор Дарина Палатна брали участь у форумі, вчилися від інших, поширювали своє бачення та ділилися своїм досвідом та знаннями з колегами з інших країн!

Олег поділився своїми знаннями та досвідом з розвитку партнерств та професійних мереж. Також він поділився своїми стратегіями впливу на велику кількість лідерів на місцевому, регіональному та національному рівнях для охоплення допомогою більшої кількості сімей і дітей.

«Я вірю, що найважливіше у побудові партнерства – це спільна мета, яка може об’єднати зовсім різних людей і допомогти їм працювати разом ефективніше. Ми повинні розуміти чому ми працюємо разом!» – поділився Олег. Ми віримо, що збільшення кількості партнерств – це саме те, що потрібно кожній державі для посилення нашої роботи в сфері захисту дітей.