Обрати сторінку

У рамках спільного проекту МЦРЛ з Альянсом «Україна без сиріт» «Всеукраїнська програма підготовки тренерів для християнських громад» тренери, які пройшли трьохмодульну підготовку, продовжують свою практичну діяльність – проведення тренінгів.

19-21 листопада 2015 року тренер МЦРЛ Сергій Савельєв проводил тренінг за тренінговою програмою «Ключові аспекти допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування» в м. Лубни в Дитячому центрі «Надія». Тренінг відкрив голова міста Лебен Грицаєнко Олександр Петрович. Він підкреслив актуальність піднятої теми та подякував МГО «Міжнародний центр розвитку та лідерства» та Полтавській обласній благодійній організації “Спілка Самаритян” за проведення навчань.

У тренінгу брали участь вихователі дитячого центру, психологи, спеціалісти служби у справах дітей, прийомні батьки, соціальні педагоги. Всі вони у своїй професійній діяльності і повсякденному житті щодня взаємодіють з дітьми-сиротами, дітьми, які пережили травму, з дітьми з сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Серед учасників тренінгу були, як досвідчені працівники з великим стажем роботи, так і молоді спеціалісти та педагоги без стажу роботи з дітьми-сиротами та дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Декілька відгуків про тренінг від учасників:

«Дізналася, що прихильність – це один з найважливіших факторів; ознаки її відсутності і можливі шляхи її формування».

«Вразили знімки МРТ про розвиток головного мозку здорової дитини та дитини після травми. Отримала сильне емоційне враження після «Історії валізи». Дякую!»

«Доступно та різноманітно надані варіанти практичних дій у різних проблемах. Можливість на практичних роботах обмінюватися досвідом».