OUR BOOKS

ILDC shares best practices and experiences. Our activities are focused on improving the competencies of parents and social workers. After all, every child should be accompanied by a competent adult. We offer you to get acquainted in more detail with our literature

Дети, пережившие травму. Семьи, приносящие исцеление

Чому наші діти не відповідають взаємністю на нашу любов? Що ми робимо не так? Ці питання можуть хвилювати усиновлювачів, які виховують дитину, яка пережила травмівний досвід. Зазвичай сім’ї підходять до усиновлення із завищеними очікуваннями – як по відношенню до себе, так і по відношенню до дітей. Однак вони швидко усвідомлюють, що ці очікування нереалістичні. У книзі розповідається про ці невиправдані очікування, які виникають в процесі виховання глибоко травмованих та емоційно уражених дітей.

Автори: Джейн І. Скулер, Бетсі Кіфер Смолі, Тімоті Дж. Каллаган

Видавництво: “Фенікс”

Мова: російська

Рік видання: 2013

Кількість сторінок: 280

Воспитание детей с любовью и логикой

Хороші батьки повинні навчитися використовувати різні методи роботи з дітьми, які живуть у сьогоднішньому світі. Ось де на допомогу приходить виховання з любов’ю та логікою. Чому терміни любов та логіка? Найголовніше у вихованні – це любов. Не та, яка усе дозволяє або змиряється з неповагою, але любов, достатньо сильна, щоб дозволити дітям робити помилки та нести відповідальність за наслідки цих помилок. Логіка є ключовим моментом у самих наслідках. І ті наслідки, які супроводжуються співчуттям – нашим розумінням дитячих розчарувань, невдач та болей, найбільш ефективне.

Книга складається з двох частин. У першій частині викладається концепція виховання у цілому. Друга частина – практична. Сорок одна перлина мудрості любові та логіки пропонує щоденні стратегії у вирішенні проблем, з якими зіштовхнуться батьки в перші 12 років життя їх дітей.

Автори: Фостер В., Клайн М.Д., Джим Фей

Видавництво: “Рука допомоги”

Мова: російська

Рік видання: 2013

Кількість сторінок: 258

Как рассказать правду усыновленному ребенку. Как помочь ребенку осознать свое прошлое

Ця книга підкаже батькам, як пояснити усиновленій дитині складні, проблемні та часто болючі аспекти її минулого; допоможе поділитися з дитиною складною інформацією про її усиновлення і при цьому не травмувати її, знайти потрібний час, щоб розповісти усю правду, якою б гіркою вона не була.

Крім того, книга буде сприяти тому, щоб батьки дізнались більше про історії їх дитини та прийняти серцем її минуле.

Автори: Бетсі Кіфер, Джейн І. Скулер

Видавництво: “Фенікс”

Мова: російська

Рік видання: 2014

Кількість сторінок: 270