Обрати сторінку

Наші тренери та експерти

  • Оксана Мельниченко
  • Ольга Байдарова
  • Вікторія Миколаєнко
  • Любов Лоріашвілі
  • Юлія Холодовська
  • Вікторія Ейдеміллер
  • Вікторія Панасюк
  • Марина Кравченко
  • Юлія Удовенко
  • Дарія Лаврєнт’єва
  • Мар’яна Гевко
  • Ірина Басіста
  • Ольга Щербакова
  • Оксана Михайловська
  • Ірина Матвієнко
  • Олена Луценко
  • Тетяна Геруля
  • Тетяна Франчук
  • Олег Токарчук
  • Марина Опаленко
  • Дзвеніслава Цуглевич
  • Олена Анопрієнко
  • Ольга Юдіна
  • Наталія Богуцька
  • Олена Березовська
  • Наталія Калмикова
  • Ольга Олійник
  • Вікторія Веренич
  • Оксана Мельниченко

    Оксана Мельниченко

    Життєве кредо: «Добра не буває забагато…»
    Пройшла навчання у тренерів та експертів «Інституту соціальних послуг» («InstituteforHumanServices»), США (штат Огайо), Канада. «Навчальні програми професійного зростання» Агентства США з міжнародного розвитку. Педагогіка травми. Польща. Травма війни. Україна, Ізраїль. Вивчала досвід соціальної роботи в Швеції, Італії, Молдові, Польщі.

    Тренерка МЦРЛ з таких програм

    "Захист дитини: сімейно-орієнтований підхід" "Розвиток тренерської майстерності" "Лідерство та управління у громадських організаціях" "Основи соціальної роботи з сім'ями та дітьми" (модуль 3: Робота з сім'ями, де дитина або один з батьків має інвалідність; модуль 4: Окремі випадки складних життєвих обставин, що впливають на здатність батьків піклуватися про дитину) "Соціально-психологічна підтримка сімей з дітьми, які перебувають у СЖО"

    Освіта

    Магістерка в сфері освіти НПУ ім. М.П. Драгоманова

    Досвід роботи у соціальній сфері

    17 років працює у соціальній сфері, займається управлінням персоналом, керує проєктами, залучена до розробки законодавчих актів у сфері соціальної роботи. Наразі є директором Києво-Святошинського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

    Досвід тренерської діяльності

    З 2003 року проводить групи взаємопідтримки, займається проведенням тренінгів для членів християнських громад, фахівців соціальної сфери з питань захисту прав дітей та суб'єктів соціальної роботи, спеціалістів, акушерів-гінекологів, які працюють в центрах «Мати і дитина разом» та їхніх клієнтів. Також проводить тренінги для прийомних батьків, батьків-вихователів, підлітків, молоді, молодих сімей. Авторка власних тренінгових програм.
  • Ольга Байдарова

    Ольга Байдарова

    Життєве кредо: «Кожен з нас – творець свого життя!»
    Сертифікована тренерка МГО «Міжнародний центр розвитку і лідерства» (МЦРЛ): пройшла навчання у тренерів та експертів «Інституту соціальних послуг» («Institute for Human Services»), США (штат Огайо), Канада.

    Тренерка МЦРЛ з таких програм

    “Захист дитини: сімейно-орієнтований підхід”, Програма навчання волонтерів по роботі із сім'ями у складних життєвих обставинах, “Розвиток тренерської майстерності”; “Лідерство та управління у громадських організаціях”, “Основи соціальної роботи з сім'ями та дітьми” (модуль 2 "Жорстоке поводження з дітьми як основна причина вилучення дитини з сім'ї"), “Безпека і благополуччя дітей у громаді”, “Соціально-психологічна підтримка сімей з дітьми, які перебувають у СЖО”.

    Освіта

    Магістерка Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Соціальна робота», кандидатка психологічних наук.

    Досвід роботи у соціальній сфері

    Понад 8 років працює у сфері соціальної роботи з дітьми та молоддю, 7 років займається викладацькою діяльністю. З 2009 року займалася координацією проєктів, таких як «Адвокація підлітків, які ведуть вуличний спосіб життя, та підлітків, схильних до девіантної поведінки», «Мобільна робота з молоддю в Україні», «Зелений футбол заради здоров’я дітей», «Практики змін».

    Досвід тренерської діяльності

    З 2007 проводить тренінги для фахівців соціальної сфери з питань соціальної допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування; наставництва як технології соціальної роботи; роботи з дітьми, які постраждали від насильства; для студентів, які здобувають фах соціального працівника, соціального педагога, психолога; для спеціалістів-практиків у сфері соціальної роботи з дітьми та сім’ями, керівників відповідних сервісних організацій та служб. Є авторкою власних тренінгових програм.
  • Вікторія Миколаєнко

    Вікторія Миколаєнко

    «Життєве кредо»: «Немає переможених людей, є ті, що здались. Але, іноді, потрібно здатись, щоб виграти»
    Пройшла програму підготовки тренерів «Розвиток тренерської майстерності» та «Розробка тренінгових програм», тренінг «Ключові аспекти допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування»,  «Запобігання виникненню синдрому професійного вигорання»

    Тренерка МЦРЛ з таких програм

    "Ключові аспекти допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування" "Програма навчання волонтерів по роботі із сім'ями у складних життєвих осбставнах" "Розвиток тренерської майстерності" "Основи соціальної роботи з сім'ями та дітьми" "Безпека і благополуччя дітей у громаді" "Соціально-психологічна підтримка сімей з дітьми, які перебувають у СЖО"

    Освіта

    Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», магістерка соціальної роботи

    Досвід роботи у соціальній сфері

    Понад 6 років працювала з дітьми, які пережили психологічну травму, у соціально-реабілітаційному центрі для дітей. Працює з сім’ями СЖО та прийомними батьками.

    Досвід тренерської діяльності

    З 2008 року проводить тренінги за власними програмами. Понад 4-х років проводить тренінги для тренерів. З 2014 року проводить тренінги для фахівців соціальної сфери, прийомних батьків, опікунів, ДБСТ, усиновителів, працівників інтернатних закладів, зокрема для дітей з інвалідністю. Прийомна мати, виховує трьох дітей.  
  • Любов Лоріашвілі

    Любов Лоріашвілі

    Життєве кредо: "Діти бояться темряви,а дорослі світла. Побачиш невидиме, здійсниш неможливе. Не можливо привести іншого туди, де сам не був"
    Сертифікована тренерка Міжнародної громадської організації «Міжнародний центр розвитку та лідерства (МЦРЛ)» (пройшла навчання у тренерів та експертів Інституту гуманітарних послуг (Institute for Human Services, США-Канада)

    Тренерка МЦРЛ з таких програм

    "Захист дитини: сімейно-орієнтований підхід"; "Розвиток тренерської майстерності"; "Лідерство та управління у громадських організаціях"; "Основи соціальної роботи з сім'ями та дітьми"; "Соціально-психологічна підтримка сімей з дітьми, які перебувають у СЖО"

    Освіта

    Київський інститут Внутрішніх Справ при Національній Академії Внутрішніх Справ. Спеціалізація – правознавство. Спеціалістка. Київський міжрегіональний інститут удосконалення вчителів імені Бориса Грінченка. Спеціалізація практична психологія. Спеціалістка.

    Досвід роботи у соціальній сфері

    З 2017 - Київський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, психологиня. У 2004 - 2017 рр - Київський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, головна спеціалістка відділу методичного забезпечення соціальної роботи.

    Досвід тренерської діяльності

    З 2005 року:
    • Проведення тренінгів для кандидатів в опікуни, піклувальники, прийомні батьки та батьки-вихователі, усиновлювачі;
    Проведення тренінгів для фахівців, які виконують соціальну роботу з сім'ями, які опинилися в складних життєвих обставинах;
    • Проведення тренінгів для фахівців із соціальної роботи з прийомними сім'ями та дитячими будинками сімейного типу;
  • Юлія Холодовська

    Юлія Холодовська

    Прийомна мама, залучений тренер МЦРЛ
    Життєве кредо: «Роби,що можеш, з тим, що маєш, там, де ти є» (Теодор Рузвельт)
    Сертифікована тренерка МГО «Міжнародний центр розвитку і лідерства» (МЦРЛ) Пройшла навчання за такими тренінговими програмами «Ключові аспекти допомоги дітям-сиротам та дітям позбавленим батьківського піклування», «Розвиток тренерської майстерності», «Вторинний травматичний стрес: причини, наслідки та способи самодопомоги», «Побудова стосунків на основі довіри».

    Тренерка МЦРЛ з таких програм

    "Ключові аспекти допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування"; "Програма навчання волонтерів по роботі із сім'ями у складних життєвих обставинах" "Основи соціальної роботи з сім'ями та дітьми"; "Безпека і благополуччя дітей у громаді"

    Освіта

    Закінчила факультет фізвиховання Кіровоградського педагогічного інституту

    Досвід роботи у соціальній сфері

    8 років була волонтером в дитячих будинках, інтернатах, допомагала випускникам інтернатних закладів. Понад 6 років є прийомною мамою. Голова ГО "ВІДПОВІДАЛЬНЕ БАТЬКІВСТВО", засновниця школи ВІДПОВІДАЛЬНОГО БАТЬКІВСТВА і організаторка групи взаємопідтримки прийомних батьків в м. Кропивницький.

    Досвід тренерської діяльності

    З 2014 року проводить тренінги для прийомних батьків, усиновлювачів, кандидатів у прийомні батьки, психологів, соціальних педагогів.  
  • Вікторія Ейдеміллер

    Вікторія Ейдеміллер

    Життєве кредо: "Той, хто хоче – шукає можливості, хто не хоче – шукає виправдання"
    З 2012 року сертифікована тренерка Міжнародного центру розвитку та лідерства, пройшла навчання у тренерів та експертів «Інституту соціальних послуг» («Institute for Human Services») США (штат Огайо), Канади. З 2013 року сімейна медіаторка, навчалась в Інституті підвищення кваліфікації Академії адвокатури України та Центрі сімейної медіації “Метіда”. Членкиня Національної асоціації медіаторів України (2015 р.). Протягом останніх 4-ох років здійснюю тренерську діяльність з навчання медіації в рамках Школи медіації Академії адвокатури України, Українського центру медіації при KMBS та інших організацій.

    Тренерка МЦРЛ з таких програм

    "Захист дитини: сімейно-орієнтований підхід"; "Розвиток тренерської майстерності"; "Лідерство та управління у громадських організаціях"; "Безпека і благополуччя дітей у громаді"

    Освіта

    Магістерка Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова за спеціальністю Управління навчальними закладами (2001-2006)

    Досвід роботи у соціальній сфері

    З 2007-2018 р. директорка, а з грудня 2018 року методистка Міського центру дитини (Служба у справах дітей та сім’ї КМДА).

    Досвід тренерської діяльності

    Тренерську діяльність у сфері захисту дітей розпочала у 2006 р., наразі проводить тренінги та супервізії для прийомних батьків (усиновителів, опікунів) та спеціалістів соціальної сфери. З 2009 р. рекомендована гештальт-терапевтка Московського гештальт-інституту. З 2013 р. груповий психотерапевтка Міжнародної школи групової психотерапії COIRAG Італія, Київський інститут сучасної психології та психотерапії.
  • Вікторія Панасюк

    Вікторія Панасюк

    Життєве кредо: "Все що робиться - накраще, навіть якщо зараз так не здається. Всі люди априорі добрі і справедливість завжди переможе."
    Сертифікована тренерка МГО «Міжнародний центр розвитку і лідерства» Координаторка Дніпропетровської та Чернігівської областей в Альянсі «Україна без сиріт» Психологиня – консультантка з питань вирішення проблем у вихованні дітей

    Тренерка МЦРЛ з таких програм

    "Основи соціальної роботи з сім'ями та дітьми" "Безпека і благополуччя дітей у громаді"

    Освіта

    НТУУ КПІ, 1992-2000 рр., спеціалістка, компютерні науки; НТУУ КПІ, 1999-2001 рр, магістерка з маркетингу.

    Досвід роботи у соціальній сфері

    2017-2018 рр., організаторка і координаторка, соціальний проєкт Особливі (створення і реалізація проєктів, направлених на соціалізацію людей з інвалідністю від 0 до 99 років). Виховує сина з інвалідністю.

    Досвід тренерської діяльності

    З 2015 року проводить тренінги для батьків дітей з інвалідністю за темами: створення власних волонтерських програм, індивідуальний консалтинг, залучення волонтерів та фандрайзинг, законодавство, реабілітація, співпраця в тандемі з іншими спеціалістами.
  • Марина Кравченко

    Марина Кравченко

    Життєве кредо: «Життя — ДИВОВИЖНЕ!!!!»
    Сертифікована тренерка МГО «Міжнародний центр розвитку і лідерства» (МЦРЛ). Тренерка, консультантка, мережева терапевтка, фасилітаторка з 12-річним досвідом роботи у соціальній сфері з фокусом на виявлення потреб сім’ї та дитини, подолання психологічних травм, емоційних та поведінкових розладів через практику ненасильницького спілкування.

    Тренерка МЦРЛ з таких програм

    "Розвиток тренерської майстерності" (модуль 4: Проведення групової роботи з дітьми та підлітками); "Безпека і благополуччя дітей у громаді".

    Освіта

    Закінчила Слов’янський державний педагогічний інститут за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти»

    Досвід роботи в соціальній сфері

    Має 10 років педагогічного стажу, з 2009 по 2015 вела клуб для підлітків «Як стати успішним» для вихованців дитячого будинку. У травні 2014  займалася організацією та проведенням курсу «Школа батьківства». Шість років працювала в Центрі соціальних служб для сімей, дітей та молоді, була фахівцем проекту ЄС «Соціальна інтеграція та примирення внутрішньо переміщених сімей та дітей у Київській областіЗаймається розробкою та адаптацією навчальних програм для сімей, соціальних педагогів та психологів.

    Досвід тренерської діяльності

    З 2006 року проводить тренінги для освітян, спеціалістів соціальної сфери, представників органів місцевого самоврядування, сімейних пар, батьків та пар, які очікують народження дитини. Також є тренером по роботі з дітьми, які пережили травму, стратегіям та технікам управління груповими процесами, підготовці патронатних вихователів.
  • Юлія Удовенко

    Юлія Удовенко

    Життєве кредо: "Справа не в дорогах, які ми обираємо, а в тому, що в середині нас змушує обирати наші дороги» "
    Вільям Сідні Портер (О. Генрі) Сертифікована тренерка МГО «Міжнародного центру розвитку і лідерства» (МЦРЛ): пройшла навчання у тренерів та експертів «Інституту соціальних послуг»(«Institute for Human Services»), США та Канади

    Тренерка МЦРЛ з таких програм

    "Основи соціальної роботи з сім'ями та дітьми(модуль 5: Забезпечення права дитини на сім'ю у випадках набуття дитиною статусу дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування)" "Безпека і благополуччя дітей у громаді" "Соціально-психологічна підтримка сімей з дітьми, які перебувають у СЖО" "Захист дитини: сімейно-орієнтований підхід"

    Освіта

    Магістерка Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю соціальна педагогіка, кандидатка психологічних наук

    Досвід роботи у соціальній сфері

    Близько 20 років працює у сфері соціальної роботи з дітьми, молоддю та сім’ями, 9 років займається викладацькою діяльністю по підготовці студентів за спеціальностями «Психологія», «Соціальна педагогіка», «Соціальна робота», «Соціальна реабілітація». Чотири роки була доценткою кафедри психології. Університету  економіки та права "Крок". Працювала заступницею начальника відділу опіки, піклування, усиновлення та інших форм виховання (координатор діяльності Міського центру дитини та психологічної роботу Міського притулку для дітей та Центру соціально-психологічної реабілітації дітей КМДА) Служби у справах дітей Київської міської державної адміністрації. Три роки була психологинею Кризового центру соціальної допомоги дітям БО "Відкрите серце", рік була провідною психологинею Центра соціально-психологічної реабілітації дітей МБО "Служба порятунку дітей", провідна психологиня.

    Досвід тренерської діяльності

    З 2003 року проводить тренінги для підлітків, з 2008 року займається підготовкою потенційних усиновлювачів, опікунів-піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу; проведить щомісячні групові зустрічі для усиновлювачів. З 2009 року проведить курси підвищення кваліфікації, тренінги для спеціалістів служб у справах дітей, притулків для дітей та центрів соціально-психологічної реабілітації дітей щодо надання комплексної допомоги безпритульним та бездоглядним дітям, а також специфіки соціально-психологічної роботи по підготовці дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до розміщення в нові сім'ї. Авторка власних тренінгових програм.
  • Дарія Лаврєнт’єва

    Дарія Лаврєнт’єва

    Життєве кредо: "Всі люди різні і це - нормально. За будь-якою поведінкою лежить потреба, і про це потрібно пам’ятати як у роботі, так і в повсякденному житті".
    З 2019 року сертифікована тренерка МГО «Міжнародний центр розвитку і лідерства» (МЦРЛ).

    Тренерка МЦРЛ з таких програм

    "Соціально-психологічна підтримка сімей з дітьми, які перебувають у СЖО".

    Тренерська підготовка

    Тренінг для тренерів “Розвиток тренерської майстерності” - МГО “МЦРЛ” (2019) Тренінг для тренерів “Методологія CARe. Розвиток послуг на рівні громад: підтримка відновлення та забезпечення інклюзії” - CARe Network, Університет прикладних наук Утрехту, Нідерланди (2017-2019)

    Освіта

    Магістерка соціальної роботи за спеціальністю “Соціальна реабілітація”, Київський національний університет імені Т.Шевченка.

    Досвід роботи у соціальній сфері

    З 2014 по 2017 координувала програму міжнародних молодіжних обмінів за програмою Erasmus+, де команди молоді з різних країн та соціальних прошарків працювали над знаходженням рішень актуальних соціальних проблем, розробкою соціальних проектів та створенням атмосфери інклюзії та толерантності. В 2016 проходила стажування в центрі ГО “Відчуй”, де займалась індивідуальною навчальною роботою з дітьми, що мають розлади слуху, а також працювала з їх батьками для побудови ефективного процесу навчання дітей. З кінця 2016 року почала працювати в МГО “МЦРЛ” у напрямку розвитку проектної діяльності організації. У 2018 координувала розробку методології Наставництва в сім’ї (Kidsave), протягом 2019 року була керівником проекту "Дитинство без насильства з боку" МЦРЛ, координувала розробку онлайн-курсу для лікарів та спеціалістів сфери захисту дітей з виявлення та реагування на випадки насильства над дітьми. Проводила сесії фасилітацій з організаційного розвитку для партнерських організацій.

    Досвід тренерської діяльності

    2019 - Тренінг “Соціально-психологічна підтримка сімей з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах”, тема “Проектний менеджмент у соціальній сфері” (розробка та проведення модулю тренінгу) 2019-2020 - Тренінг “Методологія CARe. Розвиток послуг на рівні громад: підтримка відновлення та забезпечення інклюзії” (Розробка та проведення тренінгу)
  • Мар’яна Гевко

    Мар’яна Гевко

    Життєве кредо: "Хочеш змін - роби крок"
    З 2019 року сертифікована тренерка Міжнародного центру розвитку та лідерства.

    Тренерка МЦРЛ з таких програм

    "Безпека і благополуччя дітей у громаді".

    Освіта

    Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка. Психологія. Соціальна педагогіка

    Досвід роботи у соціальній сфері

    Працювала в Тернопільському міському центрі соціальних служб для сімї, дітей та молоді та Тернопільському обласному комунальному дитячому будинку для дітей шкільного віку

    Досвід тренерської діяльності

    Тренерську діяльність у сфері захисту дітей розпочала у 2014 році.
  • Ірина Басіста

    Ірина Басіста

    Життєве кредо: "Будь собою, взаємодій з іншими, проживай кожну мить життя в своє задоволення."
    Сертифікована тренерка МГО «Міжнародний центр розвитку і лідерства» (МЦРЛ)

    Тренерка МЦРЛ з таких програм

    “Основи соціальної роботи з сім'ями та дітьми”; “Безпека і благополуччя дітей у громаді”; “Соціально-психологічна підтримка сімей з дітьми, які перебувають у СЖО”

    Освіта

    Магістерка Переяслав-Хмельницького Педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди

    Досвід роботи у соціальній сфері

    2015-2018 психологиня Центру допомоги дітям "Місто щастливих дітей" З 2018 - психологиня (приватна практика)

    Досвід тренерської діяльності

    З 2017 тренерка Центру по роботі з втратою «Родинне коло». З 2018 - сертифікована тренерка "Міжнародного центру розвитку і лідерства"
  • Ольга Щербакова

    Ольга Щербакова

    Життєве кредо: "Кокон — кінець шляху для гусениці, але початок життя для метелика" (Р.Бах)
    Пройшла програму підготовки тренерів «Тренінг тренерів» від МГО "МЦРЛ".

    Тренерка МЦРЛ з таких програм

    "Організація і проведення груп підтримки"

    Освіта

    Українська інженерно-педагогічна академія, спеціаліст (менеджмент організацій). Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, магістр (державне управління, політичні інститути та процеси). Науковий ступінь: кандидат наук з державного управління.

    Досвід роботи у соціальній та публічній сфері

    2014 по теперішний час - Громадська організація «Лінія згоди», керівник проектів 2015 - 2019 - Радник голови Харківської обласної державної адміністрації 2017-2019 - Громадської ради при Харківській обласній державній адміністрації 2015 - 2020 - Керівник Центру допомоги учасникам АТО (консультаційно-дорадчий орган Харківської обласної державної адміністрації) 2021 по теперішній час - Харківський обласний центр соціальних служб, методист вищої категорії відділу підвищення компетенцій надавачів соціальних послуг.

    Додаткова (альтернативна) освіта:

    Школа інтегрального коучинга, професійний коуч (2017) Український інститут Позитивної крос-культурної психотерапії та менеджменту, Wiesbaden academy of psychotherapy (сертифікований консультант в методі позитивної психотерапії) (2018).

    Державні нагороди:

    Відзнака Президента України - державна нагорода України медаль «25 років незалежності України».
  • Оксана Михайловська

    Оксана Михайловська

    Життєве кредо: "Щоб змінити світ на краще, потрібно почати з себе"
    У 2015 пройшла навчання для тренерів МГО "Міжнародний центр розвитку і лідерства"

    Тренерка МЦРЛ з таких програм

    "Ключові аспекти допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування" "Програма навчання волонтерів по роботі із сім'ями у складних життєвих осбставнах" "Розвиток тренерської майстерності" "Лідерство та управління у громадських організаціях" "Основи соціальної роботи з сім'ями та дітьми(модуль 2: Жорстке поводження з дільми як основна причина вилучення дтини з сім'ї)" "Безпека і благополуччя дітей у громаді" Розробляє авторські тренінгові програми.

    Освіта

    Київський національний університет імені Тараса Шевченка, факультет психології. Магістерка, практична психологиня у галузі соціальної роботи

    Досвід роботу у соціальній сфері

    З 2017 року - тренінг-директорка та тренерка МЦРЛ. Близько 7 років працювала у соціально-реабілітаційному центрі для дітей, які пережили травмуючий досвід, різні види насильства. Викладала у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, кафедра соціальної роботи.

    Досвід тренерської діяльності

    З 2009 року проводить тренінги для спеціалістів сфери захисту прав дітей та фасилітації груп взаємодопомоги.  
  • Ірина Матвієнко

    Ірина Матвієнко

    Життєве кредо: «Ми не можемо додати днів в своє життя, але можемо додати Життя в кожний свій день»

    Освіта

    Завершила Київський Національний університет імені Тараса Шевченка у 2005. Магістерка з соціальної роботи.

    Досвід роботи у соціальній сфері

    З 2009 р. здійснює соціально-психологічний супровід жінок, родин в період вагітності, в пологах, післяпологовій адаптації. Проводить курси підготовки до пологів. У 2013-2015 роках проводила Школу свідомого батьківства при жіночих консультаціях м.Києва. Є авторкою, ведучою психологічних трансформаційних ігор для жінок.

    Додаткова (альтернативна) освіта

    Завершила Український інститут Позитивної крос-культурної психотерапії та менеджменту у 2013 році. Консультантка в методі позитивної психотерапії. Доула. Сертифікована інструкторка з Dancing for Birth TM. Має багаторічний досвід вивчення етнічних методів роботи з ментальним здоров'ям у носіїв.
  • Олена Луценко

    Олена Луценко

    Життєве кредо: «Коли ти один – можна багато чого досягти, коли ми разом – ми можемо змінити світ!»
    Психологиня, психотерапевтка в методі позитивної психотерапії реєстрів WAPP і УСП, тренерка базового курсу з позитивної психотерапії, супервізорка. Пройшла модульні курси підвищення кваліфікації «Практична соціальна робота» (Києво-Могилянська академія, Школа соціальної роботи НаУКМА).

    Тренерка, супервізорка МЦРЛ в темах

    Профілактика емоційного вигорання; вирішення конфліктів; знаходження ресурсів, професійних/ життєвих опор у кризових/ конфліктних ситуаціях, розвиток впевненості в собі та своїх здібностях; розуміння особистих та професійних кордонів, робота з психологічною травмою.

    Освіта

    Міжрегіональна академія управління персоналом, спеціальність: психологія. Всесвітня асоціація позитивної і транскультуральної психотерапії, Німеччина, диплом: тренерка базового курсу.
    Український Інститут Позитивної крос-культурної психотерапії і менеджменту, Всесвітня асоціація позитивної і транскультуральної психотерапії, Німеччина, спеціальність: психотерапевтка, сімейна консультантка.
    Магістерка управління, Вища Ліонська школа бізнесу.

    Додаткова освіта

    Навчальний проєкт «Супервізія: теорія та практика» Э. Кремер, Є. Шам, клієнт-центрованний підхід.
    Сертифікаційний курс УСП «Теорія і практика супервізії», психоаналітичний підхід.
    Тренінги для тренерів WAPP.
    Програми з навчання по роботі з психологічною травмою та ПТСР.

    Досвід роботи у соціальній сфері

    З 2006 року співпраця з громадськими організаціями та участь в соціальних проектах: «Життя молоді без залежності», «Підвищення ресурсності соціальних служб Харківської області при наданні соціально-психологічної підтримки кризових категорій населення», організатор ГО «Лінія Згоди», «Підтримка українських громад у зв'язку зі збільшенням кількості ВПО», «Нарощування потенціалу громади Маріуполя для підтримки внутрішньо переміщених осіб і місцевих жителів, потерпілих в результаті конфлікту», організатор ГО «Маріупольський союз молоді» при фінансовій підтримці Європейського союзу, та інші.

    Досвід тренерської та супервізорської діяльності

    З 2006 року проведення авторських тренінгів.
    З 2013 року психотерапевтична практика.
    З 2016 року проведення сертифікаційного курсу з позитивної психотерапії.
    З 2017 року проведення групових, індивідуальних супервізій.
  • Тетяна Геруля

    Тетяна Геруля

    Життєве кредо: "Лови момент, використай шанс і завжди з посмішкою"
    Сертифікована тренерка МГО «Міжнародний центр розвитку і лідерства» (МЦРЛ)

    Тренерка МЦРЛ з таких програм

    "Основи соціальної роботи з сім'ями та дітьми" "Безпека і благополуччя дітей у громаді"

    Освіта

    НПУ ім.М.П.Драгоманова, 2012-2014, “Управління навчальними закладами” та кваліфікований керівник підприємства, установи та організації (у сфері освіти та виробничого навчання). КНЕУ 1998-2003, Обік і аудит.

    Досвід роботи у соціальній сфері

    З 2017 начальниця відділу соціальної роботи Києво-Святошинського районого центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. До цього 10 років працювала спеціалісткою відділу соціальної роботи.

    Досвід тренерської діяльності

    З 2019 року проводить тренінги для спеціалістів сфери захисту прав дітей.
  • Тетяна Франчук

    Тетяна Франчук

    Життєве кредо: "Умій відчувати поряд собою людину, умій розуміти її душу, бачити в її очах складний світ – радість, горе, біду, нещастя".
    Сертифікована тренерка МГО «Міжнародний центр розвитку і лідерства» (МЦРЛ).

    Тренерка МЦРЛ з таких програм

    "Основи соціальної роботи з сім'ями та дітьми" "Безпека і благополуччя дітей у громаді"

    Освіта

    Київський Міжнародний університет (Київ, Україна). Спеціалістка, психологиня.

    Досвід роботи у соціальній сфері

    Має більше 5 років досвіду психологічного консультування клієнтів Центрів соціальних служб. Більше 11 років працювала провідною спеціалісткою відділу соціальної роботи Києво-Святошинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

    Досвід тренерської діяльності

    З 2019 року проводить навчання за програмами МГО «Міжнародний центр розвитку і лідерства» (МЦРЛ).
  • Олег Токарчук

    Олег Токарчук

    Життєве кредо: "Ми часто мусимо робити добро зі зла, бо іноді його більше ні з чого робити".
    З 2018 тренер проекту «Дитинство без насильства. Роль медичного працівника».

    Освіта

    Досвід роботи в медичній сфері

    З 2011 року - головний лікар Коломийської дитячої лікарні, за сумісництвом дитячий ортопед-травматолог.

    Досвід тренінгової діяльності

    З 2014 року тренер з домедичної допомоги, співзасновник проекту соціального кооперативу «Файні Ябка», організатор безлічі заходів з дітьми з інвалідністю та соціальних проектів в лікарні.
  • Марина Опаленко

    Марина Опаленко

    Життєве кредо: "Особиста відповідальність та постійне самовдосконалення дозволяють мені змінюватись та змінювати світ навколо себе".
    З 2018 тренерка проекту «Дитинство без насильства. Роль медичного працівника».

    Освіта

    Дніпропетровська державна медична академія - рік закінчення 2011. Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика - рік закінчення 2013.

    Досвід роботи в медичній/соціальній сфері сфері

    Заступниця головного лікаря з охорони дитинства та материнства, Комунальний заклад "Уманський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Уманської районної ради, м.Умань. З 2014 року входить у комісію у справах дітей при Уманській районній державній адміністрації.

    Досвід тренерської діяльності

    З 2018 тренерка проекту «Дитинство без насильства. Роль медичного працівника». Регіональний тренер по впровадженню міжнародної класифікації ICPC-2 в практику лікаря первинної медичної допомоги.
  • Дзвеніслава Цуглевич

    Дзвеніслава Цуглевич

    Життєве кредо: "Навчатися - навчати, багато працювати, гарно відпочивати".
    З 2018 тренерка проекту «Дитинство без насильства. Роль медичного працівника».

    Освіта

    Досвід роботи в медичній/соціальній сфері сфері

    Лікарка акушерка-гінеколог вищої категорії, завідуюча жіночою консультацією, завідуюча відділення "Клініка, дружня до молоді" Кам'янець-Подільського перинатального центру.

    Досвід тренінгової діяльності

    З 2018 тренерка проекту «Дитинство без насильства. Роль медичного працівника». Національна тренерка МОЗ - ЮНІСЕФ з питань "Організації і розвитку дружніх до молоді служб охорони здоров'я".
  • Олена Анопрієнко

    Олена Анопрієнко

    Життєве кредо: "Життя не можна відкласти, його потрібно прожити зараз".
    Ірвін Ялом З 2018 тренерка проекту «Дитинство без насильства. Роль медичного працівника».

    Освіта

    У 2003 р. закінчила Центральний Інститут післядипломної педагогічної освіти АПН України, спеціальність «Психологія», практичний психолог, викладач психології, магістр психології.

    Досвід роботи в медичній сфері сфері

    З 2008 року - завідувачка Центру медико-психологічної, соціально-реабілітаційної допомоги НДСЛ «ОХМАТДИТ».
    З 2010 року викладачка кафедри психосоматичної медицини і психотерапії НМУ імені О.О. Богомольця.

    Досвід тренінгової діяльності

    З 2018 тренерка проекту «Дитинство без насильства. Роль медичного працівника». Національна тренерка ЮНІСЕФ з питань розвитку дружніх до молоді служб охорони здоров’я.
  • Ольга Юдіна

    Ольга Юдіна

    Життєве кредо: "У невмілого руки не болять. Очам лячно, а руки роблять".
    З 2018 тренерка проекту «Дитинство без насильства. Роль медичного працівника».

    Освіта

    Вінницький медичний інститут ім..М.І.Пирогова 1987 — 1996рр., педіатрія Спеціалізація: Педіатрія, дитяча ендокринологія, загальна практика-сімейна медицина, організація і управління охороною здоров’я.

    Досвід роботи в медичній/соціальній сфері сфері

    Лікарка-ординатор педіатричного відділення, завідувачка інформаціфно-аналітичним відділом , КУ "Жмеринська ЦРЛ" м. Жмеринка, Житомирської області. Членкиня міжвідомчої команди Жмеринської міської ради з питань запобігання насильства над дітьми. Авторка статей «Дитинству без насильства в Україні бути», «Діти і алкоголь», «Синдром струшеної дитини: міф чи реальність?» на інформаційно-освітній платформі для лікарів «Аксемедін».

    Досвід тренінгової діяльності

    З 2018 тренерка проекту «Дитинство без насильства. Роль медичного працівника». Регіональний тренер по впровадженню міжнародної класифікації ICPC-2 в практику лікаря первинної медичної допомоги.
  • Наталія Богуцька

    Наталія Богуцька

    Життєве кредо: "Opera et studio (працею і старанням)".
    З 2018 тренерка проекту «Дитинство без насильства. Роль медичного працівника».

    Освіта

    Вища медична, спеціальність «лікувальна справа» та «медична психологія»

    Досвід роботи в медичній сфері

    Доцентка кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб Буковинського державного медичного університету, консультувала у всіх дитячих відділеннях лікарні швидкої медичної допомоги, працювала на базі інфекційного відділення дітей молодшого віку та наразі на базі кардіоревмоонкогематологічного відділення обласної дитячої лікарні, наразі обласна консультантка-педіатр виїзної бригади, практичний досвід роботи - 24 роки

    Досвід тренінгової діяльності

    З 2017 року проводить авторський тренінг для студентів- медиків із базової серцево-легеневої реанімації у дітей.
  • Олена Березовська

    Олена Березовська

    Життєве кредо: "Хочеш змінити світ-почни зміни з себе.".
    З 2018 тренерка проекту «Дитинство без насильства. Роль медичного працівника».

    Освіта

    Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького, педіатрія, 1998-2005рр.

    Досвід роботи в медичній сфері

    13 років досвіду роботи в медичній галузі. На даний момент завідувач консультативної поліклініки, керівник "Клініки, дружній до молоді" в Комунальний заклад Львівська обласна дитяча клінічна лікарня "Охматдит" м.Львів.
  • Наталія Калмикова

    Наталія Калмикова

    Життєве кредо: "Ніколи не вірте, коли кажуть, що декілька небайдужих та впевнених людей не можуть змінити світ - бо саме їм це тільки завжди і вдавалось".
    Маргарет Мід З 2018 тренерка проекту «Дитинство без насильства. Роль медичного працівника».

    Освіта

    Буковинський державний медичний університет, Лікувальна справа (спеціаліст), 1999-2005рр. Івано-Франківський державний медичний університет 2005-2007р.(Інтернатура) Загальна практика і сімейна медицина; Організація та управління охороною здоров’я. Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича 2017-2019р, Економічний факультет. Менеджмент (менеджмент організацій та адміністрування)

    Досвід роботи в медичній сфері

    2016- 2018 головна лікарка, КМУ Центр первинної медико-санітарної допомоги «Садгора» Чернівецької міської ради.
    2016 – по теперішній час - директорка, КНП Центр первинної медико-санітарної допомоги «Садгора» Чернівецької міської ради.
    2013-2016 лікарка загальної практики-сімейної медицини, КМУ Центр первинної медико-санітарної допомоги «Садгора» Чернівецької міської ради.
    2007-2013 лікарка загальної практики- сімейної медицини, КМУ «Міська лікарня №4» Чернівецької міської ради.

    Досвід тренінгової діяльності

    З 2018 тренерка проекту «Дитинство без насильства. Роль медичного працівника».
  • Ольга Олійник

    Ольга Олійник

    Життєве кредо: "Якщо врятував одне життя, врятував цілий світ".
    З 2018 тренерка проекту «Дитинство без насильства. Роль медичного працівника».

    Освіта

    Досвід роботи в медичній сфері

    В медичній сфері вже понад 20 років. Весь цей час працює в службі екстреної допомоги, лікарка – педіатр консультантка відділу виїзної консультативної медичної допомоги та медицини катастроф. Освоює нову спеціальність - дитяча анестезіологія.

    Досвід тренінгової діяльності

    З 2018 року проводить тренінги за програмою «Роль медичного працівника в системі захисту дітей. Реагування на випадки насильства».
    З 2013 р. і по теперішній час викладає на курсах підвищення кваліфікації для фельдшерів за темою: «Невідкладні стани в педіатрії». З 2018 р. – full instructor BLS та pediatric BLS від Європейської Ради Реанімації.
  • Вікторія Веренич

    Вікторія Веренич

    Життєве кредо: "Далі буде...".
    З 2018 тренерка проекту «Дитинство без насильства. Роль медичного працівника».

    Освіта

    Вінницький медичний інститут ім. М.І.Пирогова

    Досвід роботи в медичній сфері

    Досвід роботи - 27 років.

    Досвід тренінгової діяльності

    Проводить тренінги з 1998 року.