![Зустріч в рамках проекту «Школа тренерського розвитку» – 24 квітня 2015 року](https://i0.wp.com/ildc.org.ua/wp-content/uploads/2015/04/a67e9d105d87a83c2081372f8c241cc4_XL.jpg?resize=920%2C493&ssl=1)
Зустріч в рамках проекту «Школа тренерського розвитку» – 24 квітня 2015 року
24 квітня 2015 року тренер-супервізор Олена Андрухович провела друге заняття Школи тренерського розвитку.
24 квітня 2015 року тренер-супервізор Олена Андрухович провела друге заняття Школи тренерського розвитку.
17 квітня 2015 року розпочалася Школа тренерського розвитку! Тренер-супервізор Олена Андрухович провела першу зустріч, яка була присвячена темі «Формування тренерської аутентичності».
15 – 17 квітня 2015 року тренери Вікторія Миколаєнко та Віталій Ковальчук провели в м. Кіровоград триденний тренінг “Ключові аспекти допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування”