Про нас

Хто ми | Наша місія | Історія

Хто ми

Міжнародна громадська організація «Міжнародний центр розвитку і лідерства» вже 10 років робить свій внесок у сферу захисту прав дітей України шляхом розробки навчальних програм; підготовки та розвитку тренерів, керівників та фахівців соціальної сфери, а також сімей; організації міжнародних конференцій; поширення публікацій.

Маючи великий досвід у впровадженні найкращих практик, ми відчуваємо в собі сили та спроможність продовжувати нашу роботу на новому рівні задля досягнення найвищих стандартів у системі захисту прав дітей!

Наша місія

МГО «Міжнародний центр розвитку і лідерства» розвиває та підтримує лідерів, професіоналів та організації задля посилення їхньої спроможності та ефективності.

Ми забезпечуємо якісне навчання, консультування та інформування в сфері соціального захисту дітей, зміцнення сімей, усвідомленого батьківства, розвитку сімейних форм виховання, лідерства, управління та організаційного розвитку.

Історія

Міжнародний центр розвитку і лідерства був зареєстрований у 2007 році у відповідь на потребу в запровадженні найкращого досвіду у сфері роботи з дітьми та лідерства. З того часу МЦРЛ проводив тренінги на замовлення Державного департаменту з усиновлення та захисту прав дитини і Державної соціальної служби для працівників місцевих служб у справах дітей та центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також для працівників громадських організацій та ін.

МЦРЛ був заснований двома міжнародними та двома українськими організаціями з метою надання якісних тренінгів та консультацій для керівників, менеджерів та працівників системи захисту дітей. Ми фокусуємо свою увагу на розвитку сильних програм, які забезпечать постійність, безпеку та благополуччя дітей.

Ми співпрацюємо з державою, громадськими та релігійними організаціями задля досягнення нашої місії.

Років роботи

Заходів

Днів навчання

Учасників

За 10 років роботи участь у наших заходах взяли понад 12600 особи. Серед них батьки (біологічні батьки, усиновлювачі, прийомні батьки, опікуни, батьки-вихователі), волонтери, тренери, фахівці сфери захисту прав дітей та керівники організацій.
  • Батьки 33%
  • Волонтери 5%
  • Керівники 4%
  • Тренери 4%
  • Фахівці 54%