Наша команда

 • Олег Шелашський
 • Дар’я Бондаренко
 • Ольга Байдарова
 • Поліна Кликова
 • Анастасія Новгородська
 • Дарія Лаврент’єва
 • В'ячеслав Федченков
 • Оксана Скляр
 • Марія Синчак
 • Олег Шелашський

  Олег Шелашський

  Директор

  Я закінчив магістратуру за спеціальністю «інформаційні системи в менеджменті» Київського національного економічного університету.

  Два роки був радником у проекті сімейного виховання як батько тимчасової прийомної сім’ї. З 2009 року — батько-усиновлювач. В МЦРЛ працюю з 2007 року. Постійно беру участь в міжнародних конференціях та інших заходах у якості спікера, ведучого семінарів, пленарних дискусій тощо (Росія, Білорусь, США, Іспанія, Таїланд).

  Моє життєве кредо: «Не чекай можливостей, створюй їх сам!»

 • Дар’я Бондаренко

  Дар’я Бондаренко

  Програмний директор

  За освітою я спеціаліст соціальної роботи (КНУ імені Тараса Шевченка) та маю більше 7 років досвіду роботи у сфері захисту прав дітей. Половину цього часу працювала соціальним педагогом у центрі допомоги дітям, де отримала багатий досвід роботи із дітьми-сиротами та дітьми, які пережили травму, сім’ями, які знаходяться у складних життєвих обставинах, усиновлювачами, опікунами, прийомними сім’ями тощо.

  Я мрію, щоб всі діти жили у люблячих сім’ях! Моя мета – побудувати організацію та команду професіоналів, що разом із партнерами та єдинодумцями, зможе здійснити цю мрію в Україні.

  Моє життєве кредо: «Лише той, хто достатньо божевільний, щоб вірити, що може змінити цей світ, дійсно змінює його»

 • Ольга Байдарова

  Ольга Байдарова

  Менеджер з розвитку

  За освітою я магістр соціальної роботи КНУ імені Тараса Шевченка, кандидат психологічних наук.

  Понад 8 років працюю у сфері соціальної роботи з дітьми та молоддю та маю 7 років викладацької діяльності. Разом з МЦРЛ прагну допомогти якнайбільшій кількості людей, організацій, громад бути спроможними забезпечувати високі стандарти діяльності у сфері захисту прав дітей та підтримки якості їх життя.

  Моє життєве кредо: «Великі зміни під силу навіть найменшим, якщо є мудра підтримка»

 • Поліна Кликова

  Поліна Кликова

  Керівник відділу розробки тренінгових програм

  Я магістр соціальної роботи КНУ імені Тараса Шевченка. З 2014 працюю над розробками тренінгових програм. В планах моєї подальшої роботи в МЦРЛ – поглиблена робота із фахівцями та експертами у сфері захисту дітей для максимально ефективного використання найкращих світових практик у відповідності до українських реалій.

  Моє життєве кредо: «Ніхто не досягне за нас нашої мети. Прості справи змінюють світ»

 • Анастасія Новгородська

  Анастасія Новгородська

  Менеджер тренінгових програм

  За освітою я бакалавр соціальної педагогіки, зараз навчаюсь на магістратурі за напрямом соціальна реабілітація, КНУ ім. Тараса Шевченка. Маю 3 роки досвіду роботи з дітьми. В МЦРЛ я для того, щоб допомогти в досягненні спільної мети – створенні безпечного середовища для кожної дитини в нашій країні.

  Моє життєве кредо:
  «Загородил полнеба гений,
  Не по тебе его ступени,
  Но даже под его стопой
  Ты должен стать самим собой»

  (А. Тарковский)

 • Дарія Лаврент’єва

  Дарія Лаврент’єва

  Програмний менеджер

  Я – бакалавр соціальної роботи КНУ ім.Т.Шевченка. Протягом 3 років мала можливість брати участь в розробці та спільній організації грантових проектів Еразмус+ разом із партнерськими молодіжними правозахисними організаціями.

  Маю досвід роботи з дітьми з порушеннями слуху з 2016 року.
  Робота в МЦРЛ для мене – це безупиний розвиток і вдосконалення моїх знань в сфері, взємодія з професіоналами, які надихають. І це поєднання сприяє моєму внутрішньому становленню себе як спеціаліста.

  Моє життєве кредо: «Ти сам вирішуєш гарний чи поганий день сьогодні. Ставлення формує нас»

 • В'ячеслав Федченков

  В'ячеслав Федченков

  Менеджер з фандрайзингу та аналітики МЦРЛ

  Бакалавр соціальної роботи КНУ Шевченка, маю 12 років досвіду роботи з сім’ями, дітьми та молоддю; здійснював супровід освітніх розвиваючих програм та експертну діяльність. В МЦРЛ хочу досягти професійного розвитку в експертній діяльності; а в особистому розвитку – в щирості та ініціативності.

  Моє життєве кредо: «Я знаю лише, що не знаю нічого»

 • Оксана Скляр

  Оксана Скляр

  Тренінг-директор

  Я магістр соціальної роботи КНУ імені Тараса Шевченка. Також закінчила Школу екофасилітації та Школу Педагогіки Травми. Більш як 8 років працювала з дітьми, які пережили травму, дітьми-сиротами, дітьми та сім’ями, які потрапили в СЖО. Чотири роки викладала на факультеті психології КНУ імені Тараса Шевченка. З 2012 року займаюся підготовкою спеціалістів сфери захисту прав дітей.

  Являюся тренером, ігротехніком, ведучою груп взаємопідтримки, розробляю авторські програми тренінгів.

  Своєю роботою в МЦРЛ я планую впроваджувати соціальні зміни задля підвищення якості життя дітей в Україні.

  Моє життєве кредо: «Щоб змінити світ на краще, потрібно почати з себе».

 • Марія Синчак

  Марія Синчак

  Тренінг-менеджер

  За освітою та в душі я акторка, закінчила факультет кіно і телебачення КНУ театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого. Щиро люблю життя і людей. Виховую сина. Організацією заходів займаюся понад 5 років. У вільний час викладаю дітям акторську майстерність.

  В МЦРЛ я хочу досягти професійного розвитку в організації тренінгової діяльності. Чим більше фахівців та експертів соціальної сфери ми навчаємо, тим більше стає щасливих дітей. А я хочу, щоб кожна дитина була щасливою.

  Моє життєве кредо: «Що посієш, те й збереш».